Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezdjek neki a pelenkár...

Hogyan kezdjek neki a pelenkáról leszoktatásnak a fiammal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél bilit otthonra, mondd el neki, mire való, ha nyitott rá, mutasd is meg, és várd meg, amíg magától akarja.


Nekem ez eddig mindkét gyerekemnél bejött.

2011. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van bilink, néha hajlandó ráülni is, de nem pisil bele semmi pénzért. Milyen gyakran ültessem rá?
2011. febr. 3. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha nincs még minimum 2-2,5 éves, én nem "ültetném rá". Ne erőltesd. Szobatiszta lesz ha megérik rá, nagyon rövid idő alatt és nagyon kevés kudarccal.
2011. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak úgy levettem róla a pelenkát,2 napig bepisilt,de azért sűrűn meg is kérdeztem hogy kell e pisilni vagy kakilni,szóval néha becsurgatott meg 2* bekakilt és mivel úgy rosszul érezte magát,szólt!Úgyhogy 2 hét alatt lett nappali és éjszakai szobatiszta is!!De sztem ezt inkább nyáron kéne elkezdeni nehogy megfázzon ha bepisil vagy ilyesmi!
2011. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor még lehet várunk nyárig, mert csak 20 hónapos. Azért gondoltam a leszoktatásra, mert néha már megmondja hogy lesz kaki, csak hiába ültetem a bilire nem kakil bele, és nem bír soká megülni rajta.
2011. febr. 3. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Várjatok még nyárig, ha magától nem akar ráülni. Addig én nem "ültetgetném".

És lehet, hogy még az is korai lesz, de ezt nem tudni persze előre.

2011. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém most 2 éves de úgy gondolom, hogy nyárig várok vele. Az anyósom szerint nem kell csinálni semmit vele majd fog szólni ha akarja. De azért nyáron majd nem adok rá itthonra pelust és kérdezgetni fogom, hogy kell-e pisilni.
2011. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd a nyáron, ne erőltesd. Kisfiam 2 éves lesz. Néha szól, hogy ráakar ülni a bilire, vagy a szűkítőre. De ennyi, még sosem produkált semmit. Majd a nyáron kezdem én is, lehet meztelenkedni.
2011. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!