Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen frizurája van ovis...

Milyen frizurája van ovis kisfiadnak?

Figyelt kérdés
A fiamnak nem áll jól a nagyon rövid haj. Hosszút nem akarok. Én szoktam vágni a haját géppel és ollóval kombináltan. Elől van egy forgója, ami miatt nagyon nehéz eltalálni a frizurát neki:( sokan azt hiszik, hogy direkt én fésülöm el a haját, pedig csak a forgó a ludas...
2011. febr. 3. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem egyszer vidd el fodrászhoz, azok tudják mi az ami jó lenne neki, és legközelebb lemásolod.

gyereknek 700-1000 ft között van a vágás.


így látatlanban nem tudok jobbat mondani

sok sikert

2011. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az jó poén lenne, meg se maradna a fodrász székében:)
2011. febr. 3. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, és még csak bölcsis 19 hónapos, de én is a frizurájával vagyok gondba. Fodrászhoz nem akarom vinni, megnöveszteni se akarom még neki túl hosszúra, de azért teljesen fiús fazont se akarok neki vágni, így nem tudom milyen legyen. Próbálok képeket nézni, meg vágási teknikákat, de nem nagyon találok. Már többször levágtam a haját, de mindig nagyon rövid lett, és nem akarok neki olyan rövidet újra. A neten találtam egy gyerek hajvágós könyvet, de csak rendelni lehet, belenézés nélkül meg nem akarom megvenni.
2011. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Ezt a kérdést még én tettem fel. Nézz körül, sokan leírják:)

2011. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!