Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vittétek először fodrász...

Mikor vittétek először fodrászhoz a kislányotokat? Hogy bírta? A lányom 20 hónapos, de annyira össze-vissza áll a haja, hogy borzalom. Csak félek elvinni fodrászhoz, nem tudom hogy viselné.

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A miénk elbújt a pad alá,a fodrászcsajszival ketten alig tudtuk kihúzni onnan és végig ment a hiszti közben .
2011. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én lányom most volt 1 éves, de már volt többször is fodrásznál. (igaz ismerős és igaz, csak előről vágattunk, hogy ne lógjon a szemébe)


imhol:

http://www.youtube.com/watch?v=xhXFGwANsvY&feature=related

2011. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a múlt hónapban voltunk, 23 hósan. Épp álmos volt ezért majdnem elaludt a székben ahogy simogatta a haját a fodrász.:) Nem volt gond , szerintem érdemes álmosan vinni mert akkor már úgysem olyan mozgékony. 5 perc alatt kész is lett és persze csak fújta a hajára a vizet nem kellett mosni, tulajdonképpen szárazon vágta így nem volt sírás.
2011. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enyém 26 hós, de nem bírom fodrászhoz vinni :( Messze elkerüli a fodrászüzletet, ahogy közelítenék felé, elkezd sírni. Valamiért fél tőle, de nem tudom miért, pedig volt már velem fodrásznál, hogy engem vágtak, apukájával is volt már. Csak a saját haját nem engedi :( Én sem bírom neki megigazítani, mert elfut, ha meglátja az ollót a kezemben, sír, toporzékol, földre veri magát, pedig amúgy egyáltalán nem hisztis, de a hajára érzékeny.

Tiszta kóc a feje, jó lenne megcsináltatni.


Szerintem vidd el nyugodtan a lányodat fodrászhoz, ha elkezd sírni, legfeljebb nem vágják le, akkor majd viszed legközelebb.

2011. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom hatalmas, dús, hosszú hajkoronával született, melynek egy része megmaradt, egy része pedig lecserélődött, így kb. 10 hónapos korára olyan furán nézett ki, hogy úgy döntöttünk az Apjával, hogy inkább legyen egyen két cm, mint össze-vissza. A fodrász két perc alatt levágta, egész jó lett, azóta most volt másodszor, már a válla alá ért, de olyan baba haja volt, hogy inkább levágattam állig érő bubira. Csak ámultunk az Apjával, hogy 30 hónaposan nagylányosan beült a székbe, nézte magát a tükörben és tartotta a fejét okosan. Hozzá kell őket szoktatni. Mi mindig úgy csináljuk, hogy ilyenkor megy az egész család, végig nézi, hogy csinálják az én hajamat, aztán az öccsét (16 hónapos) utána következik ő és az apja. Egyik sem sír vagy bújik el, a kicsi még el-el fordul, de nem vészes.
2011. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!