Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 év körüli gyerkőcöd...

2,5-3 év körüli gyerkőcöd hogy viszonyul a hajvágáshoz? El tudod vinni fodrászhoz, vagy csak otthon engedi szülőknek a hajnyírást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán végigüli a fodrászt. Szerintem levegőt se vesz :) olyannyira megvan lepődve. Nem hittem volna hisz iszonyú aktív gyerek. De fodrásznál mozdulatlanul ül :)
2011. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát eddig gyönyörűen hagyta, most az utolsónál 2hétig próbálkoztunk mire nagy nehezen sikerült.Mindig mi vágjuk neki.

2,5 éves

2011. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül beült a székbe és szépen tartotta a fejét úgy, ahogy a fodrász néni kérte. 30 hónapos kislány. Egy trükk: előtte valamelyik családtagja mutasson példát!
2011. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél évesen volt először és eddig utoljára fodrásznál, mert alig bírták levágni a haját, nekem kellett itthon kiigazítanom. Azóta nem vittem, itthon vágom neki havonta én. 2 éves múlt.
2011. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Májusban lesz 3 éves a kisfiam,szó nélkül hagyta.Eddig 1x volt "nagy"(ollóval-géppel 3 centisre lett vágva) hajvágás-tavaly nyáron 2 évesen,már váll alá ért a haja,ami ráadásul sok és göndör-de a frufruját rendszeresen vágatjuk.
2011. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!