Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gekko játszóházba érdemes...

Gekko játszóházba érdemes vinni egy 3 éves gyermeket?

Figyelt kérdés
Pro és kontra válaszokat szeretnék.
2009. febr. 11. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen érdemes.Egyrészt mert közösségben van lesznek játszo társak,hamarabb megtanul beilleszkedni a közösségben.Meg neki ez egy kihivás,új arcok,játékok,és maga a hely.Ártani nem fogsz vele neki az biztos.
2009. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Véleményem szerint egy 3 év körüli gyereknek tökéletesen megfelel egy jól megválasztott, igényesebb óvoda. Szerintem a játszóház inkább a fejlődésben kissé elmaradottabb gyerekeknek szükséges, mert ők igényelnek külön célirányos foglalkozást (figyelem, koncentráció fejlesztése, mozgásfejlesztés). Egy megfelelően fejlődő gyereket legfeljebb szórakozás végett érdemes, ha feltétlenül akarja valaki vinni. Én mindenesetre egy divathullámnak tartom a játszóházba járást. Szerintem sokkal többet fejlődik egy ilyen korú kisgyerek, ha a szülei ezidő alatt személyesen foglalkoznak vele, vagy már ilyen korú kisgyerekekkel kötetlenül barátkozni hagyják. Én inkább elvinném többször az állatkertbe, ki a természetbe, kirándulni, mozogni, mint hogy "célirányos fejlesztő képzéssel" terheljem. Ez ugyanúgy a szülők szórakozása, mint a mi gyerekkorunkban a rengeteg különóra: a jazzbalett, rsg, a sok hangszeróra. Aztán egyikünkből se lett zongoravirtuóz, vagy tornász. Sőt ha bevalljuk magunknak, inkább utáltuk a kötelező különórákat...
2009. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A volt férjem találta ki...és ezzel cukkol. Már 2 havi gyerektartással le van maradva, nekem pedig szükségem lenne rá. A másik dolog, hogy azért 1 évre 180000 ft, ami nem olcsó. Másra is tudnám költeni a pénzt. Nem utolsósorban, akkor minek jár a gyerek oviba?! A párom erre meg csak annyit mondd, hogy "miért hiszi azt, hogy hülye a gyerek..."
2009. febr. 12. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gekko borzasztó drága. És bérletet kell venni, nem is hiányozhatsz akármennyit. Viszont van egy csomó más játszóház ami óradíjas.
2009. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!