Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megoszthatom veletek a sikerél...

Megoszthatom veletek a sikerélményünket? Végre evett egyedül a 27 hónapos fiam!

Figyelt kérdés

sziasztok! sok kérdést tettem már fel a kisfiammal kapcsolatban, mert a szobatisztaság, önálló evés, ivás eddig félelmetesen messzinek tűnt - bármit is csináltam.

most végre látok előre lépést, gondoltam megosztom veletek az örömömet! a fiam tegnap egyedül nekiállt a brokkoli levesnek és ma is egyedül ette a kelkáposzta főzeléket :) úgy örülök! minden tiszta maszat ugyan, de nem érdekel. eddig meg sem akarta próbálni. ugyanígy vagyunk a wc-kérdéssel is. már hajlandó néha ráülni és próbál kakilni - szuper! bár még eredmény nincs és hisztizik, ha a kakis pelust cserélni akarom ("ne anya, dolgozok!").

megcsillant a fény az alagút végén :) köszönöm a sok biztatást! majd megírom, ha lesz további eredmény!


2011. febr. 14. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szuper! örülök neki! :) aranyos a kérdésed :D

nálunk pont fordítva van az evéssel, 19 hónapos, de nem hagyja hogy etessem, és így a nagy része a földön landol, a levesnek meg egy cseppje nem kerül a szájába :D

2011. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az a bajom, hogy egyedül akar enni de sajnos így semennyit se eszik. :(

Gratulálok nektek! Nem kell izgulni, mindennek eljön az ideje!

2011. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gratulálok, látod a kitartásnak itt a gyümölcse!

sok sikert a továbbiakban

2011. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratula:-)))

És a tiéd leglább megeszi a kelkáposztafőzeléket:-))))

2011. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisnita ***** válasza:
Gratula, örülök. :) Nálunk pont fordítva van az evéssel. Nem hagyja, hogy mi etessük, mindig egyedül akar. A kanállal még ügyetlen, mindent magára önt, meg az egész asztal maszatos tőle :D De villával már nagyon szépen eszik. 18 hónapos.
2011. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! :)
2011. febr. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!