Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 14 hós örökmozgóm....

Szikra veronika kérdése:

Van egy 14 hós örökmozgóm. Mindenre felmászik. Mit csinálhatnék vele hogy megértse NEM SZABAD?

Figyelt kérdés
Most is éppen az üveg asztalon ül. Leveszem ő felmászik. El vagyok keseredve.
2011. febr. 16. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon nehéz megértelek... nekem sajnos semmi sem használ, csak az ha beteszem a járókába... úgyhogy én ezt csináltam, ha valami olyat csinált ami veszélyes volt rá nézve. talán próbálj meg neki biztonságos teret teremteni a mászásra. Másszon a kanapéra, párnákra, puha dolgok között, a lényeg, hogy legyen egy hely ahol szabad, mert most ez érdekli, abbahagyni úgysem fogja :)
2011. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. minden meg van neki engedve. Ott játszik ahol akar. A nagyobbik is csinált ilyet de neki kétszer elmondtam és megértette.
2011. febr. 16. 12:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2011. febr. 16. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
azt csinálhatod, hogy ahová nem szabad, azt mindig elmondod, hogy tudod ide nem szabad, mert (ezért meg ezért), és odaviszed ahol szabad. és ezt minden alkalommal. és akkor hamar megtanulja, hogy nem érdemes ott próbálkozni, ahol nem lehet, mert úgyis megakadályozzák benne. de ez tényleg csak akkor válik be, ha mindig elhozod onnan, ahol nem szeretnéd, hogy felmsszon. én legalábbis így csináltam, és bejött.
2011. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a válaszodat. Egy hete magyarázok neki folyamatosan.De akkor ha kitartó leszek remélem sikerül.
2011. febr. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!