Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat sír 22 hónap körüli...

Sokat sír 22 hónap körüli gyermeketek?

Figyelt kérdés
Kislányom még nem beszél,de mindent ért és meg is érteti magát, tehát nem azért sír. Amint valamit nem engedek meg, vagy apával hagyom akkor iszonyatos sírásba kezd. Egy nap nagyon sokszor sír, néha nem is tudjuk mi az oka. Másnak is ilyen, vagy vele lehet valami probléma?
2011. febr. 16. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

az én 22-hós fiam detto ilyen, néha már "a hajam hullik tőle"

ennyit hisztizni? szóval ne aggódj ne hiszem hogy gond lenne vele!

2011. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a korban a számunkra értelmetlen sírást hisztinek nevezem. Igen, többet sír/hisztizik, babakorában max nyekkent egyet, sosem sírt. Most bepótolja...:)
2011. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 21 hónapos a fiam.Sírni csak akkor szokott ha elesik s megüti magát vagy bármilyen balesetet csinál magának.De ezek is olyan sírások,hogy beüti mondjuk a kezét az ajtófélfába mikor szalad ki az ajtón és akkor megáll megfordul elszomorodik ,elkezd sírni,én mondom neki,hogy jöjjön oda és adok rá puszit.Odajön megpuszilom és rohan tovább mintha mi sem történt volna.És ezt egy nap nagyon sokszor eljátszik.Tehát csak úgy ok nélkül nem szokott sírni.Hisztizni viszont annál inkább sajnos.:(

Én tegnap próbáltam ki egy módszert.Borzasztóan elkezdett hisztizni a kisszobába.Mondtam neki,hogy kisfiam hisztizz akkor, és kijöttem a szobából és bezártam az ajtót.Hangosan üvöltött és sírt is.2 perc múlva mikor benyitottam a szobába már a szoba közepén ült és vigyorgott.:)Ennyit a hisziről.

Jaj az elfelejtettem írni,hogy nekem sem beszél még a kisfiam de mindent megért és ő is megérteti magát.Lehet,hogy a kislányod is sokszor hisztizik.Nálunk ha valamit nem engedek meg a fiamnak azonnal eltörik a mécses és rögtön elkezd hisztizni,de ez hiszti,nem sírás, még akkoris ha folyik a könnye.Ha valamit nem lehet meg kell érteni,hogy nem lehet és kész.Az eltereléses módszer nálunk beválik.Tegnap buborékfújozott neki itthon az apja,de elfogyott, égtelen sírásba és hiszibe kezdett,de ő még akarja.Én meg mondtan neki,hogy kisfiam mutasd már meg légyszíves,hogy működik a cd a számítógépen?Óriás vigyor a gyerek száján és rohant ide hozzám,hogy megmutassa hogy tudja berakni meg kivenni a cd a gépből.1 másodperc alatt elfelejtettem,hogy miért is hisztizet előtte.

2011. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szokott ok nélkül sírni,csak ha kicsit nyűgösebb napja van,de akkor sem sír,csak inkább nyöszörög.Igaz,az én fiam folyékonyan beszél már,így mindent megbeszélünk vele.
2011. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mostanában igen. Pedig már kezdtem örülni, hogy véget ért a hisztis időszaka és az anyás korszaka, mert 1 hónapig nyugodtabb volt, de most újra elkezdte és most keményebb. Mindig tudom miért sír, vagy mert nem úgy van ahogy ő akarja, vagy mert unja magát.

21 hónapos kislány

2011. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!