Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két kisgyerekes anyukák! ABC...

Két kisgyerekes anyukák! ABC Design vagy Go Baby Go testvér babakocsit ajánlanátok? Melyik a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az egyiket ismerem:)

Nekünk Go Baby Go van, ill. most már nem használjuk, lassan eladó sorba kerül.

Én nagyon szerettem. Keskeny, könnyen irányítható, még akkor is ha mindkét gyerek benne volt. A kosara nagy, nekem soha nem lógott le, a tolókarján a gumírozás is jó.

Amikor a nagyobb már sokat sétált, egy kézzel is könnyen tudtam tolni.


Lépcsőzni, bkv-ni nem lehet vele, de szerintem a másikkal sem, ahhoz nehezek.

Ja és egyszerű összecsukni, nekünk befért a csomagtartóba (Skoda Fabia combi).

Sajnálom, ha megválunk tőle, mert ugyan volt több babakocsink, de ez nagyon szuper járgány.

2011. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!

Nekünk is Go Baby van és nagyon szuper kocsi!A környéken már több kétgyermekes is bánja aki nem ilyet vett,aki meg ezt választotta nagyon elégedett.Már újszülött kórtól használható,kényelmes,könnyű,nagy rakodóterű kocsi.Ha meg már nagyobbak a gyerekek akkor is kényelmesen elférnek benne.(a többi típusnál hamar kinövi a hátsó teret a baba)-bár hozzáteszem nem ismerem a másik babakocsit amit kérdeztél.Én is csak ajánlani tudom a Go Baby Go-t:)

2011. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!