Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves 10 hónapos fiam még...

2 éves 10 hónapos fiam még mindig nem alussza át az éjjelt. Minden éjszaka 1-2-szer felébred, sír vagy nyöszörög. Bemegyek, iszik, visszaalszik pár perc múlva. Csak én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A húgom tök ugyanez volt.Éjjel ezerszer kelt az elején,majd később csak 1-2szer.Több,mint 3 éves volt,amikor magától elhagyta ezt a hülye szokását.Azt tudom csak mondani,h kitartást!
2009. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ugyanilyen..nincs rá recept sajnos. Kitartás. Kinövik állítólag.
2009. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
enyém 2 éves 4 hónapos...jön át minden éjjel, de nem sír nem kér semmit csak befekszik közénk s alszik...:)
2009. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú,lehet,hogy ide jutunk mink is??A lányom 1 éves múlt,minden éjjel felkel 3x 4x .iiszik,e´s már alszik is.
2009. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt a szitu! Az én fiam is fenn volt 3-4-szer tejcsit inni aztán aludt tovább! Most 3,5 éves, néha még most is felkel,de már ritkán! Azóta alszik amióta ovi van! Ott eléggé lefárad a sok élménytől!:)) Pedig én is próbáltam előtte a babateákat, minden félét semmi eredménnyel! Tényleg kitartás!:)))
2009. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!