Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy két éves lányom és...

Van egy két éves lányom és nappal egyszerűen nem hajlandó aludni, ha el is alszik akkor olyan du.4-5 fele és akkor 7-8-kor kel fel, ami azt jelenti, hogy este 11-12 mire elalszik. Szerintetek mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Már annyi mindent próbáltam:ebéd után betettem a kis ágyba, de így sem aludt.Nem hagytam délután aludni, de akkor még nyűgösebb lett.
2011. febr. 19. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ha nem hagyom aludni nappal,és leteszem mondjuk este 8kor,akkor 10kor felkel,mintha délutáni alvás lett volna.Rémes volt az éjszakánk,tegnap délután nem aludt,és csak fél 11kor tudtam este lefektetni.12kor már ébren volt,megint altatás és ez nem tudom hányszor megtörténik reggelig.2 hétig aludt rendesen,akkor most mi van,kivagyok egészen.
2011. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!