Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenes vagy nem? 15 hos...

Hasmenes vagy nem? 15 hos kisfiamnak hig a szeklete de nincs tobszor mint 3-or 1 nap mar adtam neki Normaflort es Smectat is de mar 2 hete ez megy. Mit gondoltok mit adjak meg neki?

Figyelt kérdés
A Smectaval anyit erek el hogy az eleje kemenyeb de a vege csak hig marad es 5 napig rizslevet adtam neki tapszer hejet reggel is es este is napkozbe almat meg banant kekszel egy kis fot hust meg fot murkot ez volt 5 napig a menunk es nem ertem el vele semmit.
2011. febr. 21. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy állnak az örlőfogai és a szemfogai?

Én utálom az ilyen kéréseket fogzással magyarázni, de nálunk csak ezeknél a fogaknál volt ugyanaz, amit te leírtál. Én mondjuk nem adtam se normát, se smectát. 2-3hétig tartott, semmi egyéb tünete nem volt.

2011. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak nálunk 16-17 hónaposan. Most 23, és ismét fogak: felső szemfogak. Kaki egy nap 3-4-szer, pedig már biliztünk és most annak is annyi. Szóval, ha nem lázas és egyéb semmi tünete nincs akkor ne tömd gyógyszerrel. Székletfogó gyümölcsök mehetnek, én még a reggeli tejcsibe kakaót teszek, az is jobban fogja.
2011. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyenlore 9 fogunk van kb 1 hete jott ki lent egy metszo fog de akkor gondoltam is hogy a foga mert nyugos volt es ejjel felsirt az inye nincs megduzzadva es jol is eszik es alszik gondoltam hogy el mulik ha kijott a foga.Akkor szerintetek a foga miat van ez?
2011. febr. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!