Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit viszitek ki ebben az...

Mennyit viszitek ki ebben az idöben a gyerköcöt? Délelött is meg délután is? Én allig birom kicsalni. Pedig máskor imádott kinn.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém minig menne, ha esik, ha fúj, ha meleg van.....2 éves lesz.

Mínuszokban is kint törpmotororzik

Csak tegnap, meg ma lázas volt, úgyhogy ma max a dokihoz megyünk:-((((

2011. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most napi egyszer megyünk ki, mert olyan szél volt... ez az utca nagyon huzatos. Tegnap nem akart kimenni a kisfiam, de aztán alig bírtam beimádni. 2 éves múlt.
2011. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen befele aztán már az enyém se akar jönni:) de hogy ki se az is biztos.Be is és ki is könyörögni kell.Köszi a válaszokat,a kicsinek jobbulást.
2011. febr. 23. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy napokig nem lehet kicsalogatni, ilyenkor felkapom, kiviszem, legalább boltba elgurulunk autóval, kicsit távolabb állunk meg, onnan sétál, kb ennyi. tegnap sikerült kikönyörögnöm, de rohant is vissza, hogy fázik, szóval kapott még egy kabátot, és kikönyörögtem:D na persze utána meg bejönni nem akart:D
2011. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Elegem van már ebből a r...dt télből! Ma elmentünk sétálni és elmentünk az üres játszótér mellett. Csak arra volt jó az egész,hogy rosszkedvűen menjünk hazafelé,mert nem engedtem bemenni,hogy kockára fagyjunk mivel még jobban sírt volna,ha 5 perc után el kell jönni:S
2011. febr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!