Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy anyuka úgy tartja otthon a második, illetve harmadikos gyerekeit, hogy nem betegek?

Figyelt kérdés
December közepe óta a szomszédom már háromszor egy hétig tartotta itthon a gyerekeit. Közben még volt 1-1 nap külön is. Tuti nem betegek, mert akkor nem szaladgálnának az utcán, nem ők járnának boltba stb. Nem akarok beleszólni más életébe, de engem ez felháborít. Csak én vagyok így ezzel?
2011. febr. 23. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem biztos, hogy nem betegek. Napi sétára (hacsak nem lázas a csemete) szükség van, az én gyerekeim is vidáman tudnak szaladgálni még olyan esetben is, amikor taknyuk-nyáluk egybe folyik.

Szerintem ne foglalkozz velük.

2011. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ó, nekem ez nem újdonság. Itt is van egy család a közelben, minden második héten mennek a doktornőhöz, mert krónikus iskolaundorban szenvednek. 4 iskolás van, 8, 9, 10, 13 évesek. Hol az összes itthon van, hol csak kettő, de minden áldott hétre jut valaki közülük, aki nem megy suliba. Nem értem, hogy a dr.nő miért írja ki őket??? Ők vigyáznak a két másik tesójukra, róják az utcákat, boltba járnak, átmászkálnak a szomszédba beszélgetni.
2011. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem betegek, latni rajtuk. Es nem setalnak, hanem a hianyzas elso napjan is mar kint rohangalnak, este meg 11-ig fociznak a lakasban...

Azt en is elfogadom, hogy egy beteg gyereknek is kell a friss levego.

2011. febr. 23. 12:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem, ilyen nincs mashol. Szerintem durva.
2011. febr. 23. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Engem is nagyon felháborít, mert nem betegek, és úgy lógnak. Idegesítik a kutyákat a szomszédban, azok majd' megőrülnek az ugatástól... Nem csak minket idegesít, hanem minden jóérzésű ember ki van ettől akadva, itt a környéken legalábbis így van.
2011. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy nem en vagyok csak ilyen. Marmint, hogy felhaborit a logas.
2011. febr. 23. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk a szomszéd 3 gyerek állandóan hányás miatt volt otthon. Iskolázatlan, de alapból is nemtörődöm anyukát ezzel tudták a legkönnyebben megvezetni. Mivel tanyán élünk, én vállaltam, hogy a sajátjaimmal együtt iskolába viszem őket, nekem néha már véres hányásra panaszkodtak. Engem annyira zavart, hogy rengeteget kergetőztem velük a tanyájuk körül, hogy bevigyem őket a suliba. A legnagyobb kijárta a 8-at, a középsőnek 5 befejezett osztálya van 16 éves korára, és most szült, a kicsi 13 évesen harmadikos.

Az orvost is felelősnek érzem, mert szíre-szóra adta nekik az igazolásokat.

2011. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat, ez sem semmi!! Ez az anyuka nem iskolazatlan, kozepiskolat is vegzett, de nemtorodom, az tuti, mert a gyerekeknek soha nincs leckejuk, felszerelesuk. Csak nem ertem, miert jo neki, ha itthon tartja oket. Potolni sokkal rosszabb, es masodik, harmadikban is mar bizony van mit.
2011. febr. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!