Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves mult a fiam. Sehogy...

2,5éves mult a fiam. Sehogy sem birom rávenni hogy probáljon egyedül öltözni vagy legalább vetközi. "Nem birom" és elvan intézve. Ha meg nem segitek visit. Hogyan szotkassam rá az önnálóságra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

És ha motiválnád????


pl. ha leveszed a nadrágot + alsót tehetsz fürdőhabot a vízbe.


ilyesmik.

2011. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még első vagyok ..


Nekem 28.5 hós a lányom Ő


felvesz: zoknit bugyit nadrágot cipőt szandált sapkát sálat kabátot csak a pulcsival pólóval van bajban.


levesz mindent.


én igy motiváltam hátha nektek is bejön.

2011. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagylányaim még négy-öt évesen is elvárták volna, hogy öltöztessem őket, de ha én nem voltam, ott, pl. bölcsiben, akkor simán öltöztek egyedül is. Csak bátorítással és sok dicsérettel tudod rávenni az önálló öltözésre. Na meg egy kis megvesztegetéssel.Mint mindenhez a gyerekekkel kapcsolatban ehhez is sok türelem kell.
2011. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az jön be hogy a hugának mutassa már meg milyen ügyes és ezerrel dícsérem közben (bár az én fiam már 3 éves) illetve a másik hogy nem várom meg az utolsó pillanatot a fürdés előtt amikor már fáradt illetve izgatott mert már kész a víz és szeretne beleugrani, hanem előbb elkezdem.

Van hogy ha nagyon nem akarja, akkor mondom neki hogy jó akkor én lehúzom az egyik zoknit de akor ő próbálja meg a másikat. Vagy a nadrágot lehúzom én de a bugyit-gatyát húzza le ő.

Alkudozok, türelmes vagyok (az esetek nagy részében:DD) aztán ha vmi baja van amúgy is akkor hagyom az egészet a fenébe.:) Vetkőzik ő ha akar amúgy.

2011. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!