Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hozod a gyerkőcöt a...

Mikor hozod a gyerkőcöt a bölcsiből, sokan vannak még akkor bent?

Figyelt kérdés
A hétből 3 napon fél 5-ig dolgozom, utána megyek majd érte. Nem tudom mennyien lesznek, remélem nem ő lesz az utolsó.
2011. márc. 3. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne okozzon lelkiismeret furdalást,ha később tudsz csak érte menni,nem mindenki 3-ig dolgozik:(.

A barátnőm 4-ig dolgozik,5 óra körül ér a bölcsibe,akkor már csak 1-2 gyerek van ott.

Én általában 4 körül érek a kisfiamért,akkor sincsenek már sokan.

2011. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már kiscsoportos a kisfiam, de ott is 4 körül már alig vannak gyerekek! A múltkor 4:02-kor ő volt az utolsó!

Én nem tudom mások hogy csinálják, de rengeteg olyan szülőt látok, aki 1/2 9-kor kényelmesen besétál a gyerekkel és max. 1/2 4-kor már elviszi, pedig tutira dolgozik!

Nálam gáz lesz, mert 8-1/2 5-ig tart a munkaidőm és Bp. másik felén van, min. 1,5 óra még kocsival is.

Párom 7-17-ig dolgozik, szóval nem tudom...

2011. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia Én reggel 7re viszem a lányaimat (1,5 éves és 2,5 éves - 15 hó van közöttük :-D)

Reggel általában az enyémek az elsők, délután negyed 5kor vagyok ott értük van, hogy az utolsók, van amikor még van 2-3 gyerek az enyémen kívül. Amúgy nálunk reggel 6kor van nyitás és este fél 6ig vannak nyitva.

De így is mondták, hogy csak 5-6 gyerek van reggel 8kor és 3kor már jönnek is a szülők a gyerekekért, pedig összesen 46 gyerek van a bölcsiben.

2011. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel 7.45-re megyünk, délután fél 4-kor megyek érte. Vállalkozó vagyok, itthonról dolgozom, ezért tudok ilyen hamar érte menni. Ha alkalmazott lennék, mi sem érnénk oda érte 5 előtt.
2011. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!