Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon mernéd hagyni a 3 és...

Otthon mernéd hagyni a 3 és fél év körüli gyermekedet kb 5 percre egyedül?

Figyelt kérdés

Mármint miközben alszik, semmi veszélyforrás nincs a szobájában és nem éri el a kilincset. Ha le kéne ugranod a boltba ami a lakás mellett van. Szerintetek magára hagyható? Szerintem csak halaszthatatlan esetben (vagy akkor sem, hisz bármi történhet), de a férjem szerint nem lenne semmi baj, hisz alszik.

Ti mit gondoltok?


2010. márc. 22. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem!!!!
2010. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Soha ne tedd ,várj még pár évet vele!!! Még nagyon kicsi,ha baj nem is éri de nagyon magijedhet ha felébred és nem vagy vele! Három gyermekem van ,sose tettem ilyet,a férfiak "kicsit"hanyagabbak ilyen téren,nem baj ,csak ne hagyd magára a picurt! :)
2010. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

SZia!


Én simán otthon hagytam a kicsit, amíg aludt. Általában akkor kellett mennem a nagyért az oviba. Igaz 3 házzal mentem arébb, de soha semmi baja nem lett.

2010. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
anyósom rendszeresen ezt csinálta a fiával aki a férjem. Míg aludt elment bevásárolni állítólag a ház alatti boltba. De sohasem ért haza időben. A gyerek meg mire hazaért újra álomba bőgte magát. Nem lehet ilyet tenni. bármi előfordulhat.,
2010. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos nem hagynám otthon egyedül még pár percre sem.
2010. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Én nem, az tuti.
2010. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Én is gondoltam már rá, hogy kiszaladok a szeméttel, vagy a kisboltba, a pici békésen alszik az ágyikójába, észre sem veszi. DE nekem mindig az jut eszembe, hogy mi van ha VELEM TÖRTÉNIK valami, elüt az autó, fejemre esik egy cserép virág :)..., és elvesztem az eszméletem, sose tudni. Akkor ki ér haza két perc alatt, mert Én nem!!!
2010. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Én sem merném.

Tényleg mi van, ha engem ér baleset. Ki tudja hogy otthon alszik a babám? Vagy ha épp akkor töröm bele a kulcsot a zárba és nem tudok visszamenni, vagy álmában félrenyel, köhögni kezd, megfullad, felállna, elesik, összetöri magát...

Jajj... inkább nem is gondolok bele.

2010. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Én arra szoktam gondolni, hogy rövidzárlat miatt tűz üt ki és inkább otthon maradok.
2010. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi kertes házban lakunk, én addig magára hagyom míg mondjuk kiviszem a szemetet a nagy kukába vagy, behozom a postát ilyesmi, de a boltba nem megyek el, csak majd vele ha felébred.
2010. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!