Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most már így marad, hogy...

Most már így marad, hogy korán ébred hétvégén is?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hete bölcsis, így már este fél 8-8 fele szunyál, de már 6-kor fent van. Ma is:-(
2011. márc. 5. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, aztán óvodásként is, iskolásként is. Ha kicsit nagyobb lesz, megbeszélheted vele, hogy nézegessen mesekönyvet, de valójában sokkal hamarabb éberebbek lesznek, mint a szülők.
2011. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emlékszem rá, hogy amikor kicsi voltam, minden vasárnap 6 óra előtt feléredtem, mert néztem az "Állatkert a hátizsákban"-t. Persze mikor óvódába kellett menni, akkor alig lehetett 7 órakor, 1/4 8-kor kiimádkozni az ágyból. :D
2011. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez van, ezt kell szeretni! Örülj neki, hogy van kiért felébredni!
2011. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden kisgyerek hétvégén hajnal előtt 6-7-tel fönn van. Én is ilyen voltam:D Ez normális.
2011. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát azért annyira nem heppy 6 kor kelni minden nap,még ha van is kiért kelni.szerintem ez változni fog.Egész télen 7 fél 8kor kel 2 éves fiam,amióta süt a nap már 6kor felé is ébered,még akkor is ha a szobájában be van sötétítve.Én nem veszem ki fél 7 ig a kiságyból,mert nem szeretném ha megszokná,hogy 6-kor már mindenki pörög ezerrel,meg is szokta,sőt van hogy vissza is alszik.
2011. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!enyém a bölcsi elött is 6 kor kelt.Ma pl. fél 6-kor:-)
2011. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!