Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most, hogy ilyen korán sötéted...

Most, hogy ilyen korán sötétedik hogyan oldjátok meg a délutáni sétákat?

Figyelt kérdés
Két éves gyermekemmel általában délután szoktunk kimenni, mert a délelőtt elmegy házimunkával, főzéssel.Délután 3-4 között szokott felkelni, mire megetetem, elkészülünk fél 5 lesz.De most 5-kor már sötét van:(Ti sötétbe is kimentek?
2011. nov. 2. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha átszervezed a napot, hogy délután főzöl, amíg alszik, délelőtt pedig sétáltok? Vagy 2-3 napra főzöl? Milyen házimunkával megy még el a délelőtt? Azokat nem tudod átrakni?
2011. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk legtöbbször délelött van a séta, mivel a városban is van 1-2 elintézni való meg ugye vásárlások. Főzni én 1-2 napra szoktam van hogy 3 napig is elég az a kaja. Délután meg olyan 2-3 körül szoktunk kimenni mindig. És az 1 óra sétát jelent.
2011. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is minden másnap főzök csak, de a helyzet az, hogy pocakban a Kistesó, és annyira fáradékony vagyok már, hogy délutánra teljesen elfogy az energiám, főleg akkor, ha délelőtt kint vagyunk.

Pedig valahogy át kell szervezni a napot, mert délután kevés az az 1 óra, eddig mindig 2-3 órát kint tudtunk lenni.

2011. nov. 2. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk is úgy van ahogy nálatok, délelőtt kitakarítok, én minden nap porszívózok, törölgetek, felmosok, stb, és főzök. azt is minden nap, több emberre főzök, hétvégén meg aztán főleg, építkezünk, így aztán bármennyit főzök estére elfogy :/

de majd mostantól úgy szeretném csinálni, hogy délelőtt sétálunk, csavargunk, kitakarítok, délre hazaérünk ebéde, alvás, stb. és este főzök mikor elaludt. nem a legideálisabb de ez van

2011. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi kimegyünk délelőtt is, van picitesó is, már csak miatta is h levegőzzön. de délutén mi se jutunk ki 4-fél5 előtt. van zseblámpája, és azzal külön élvezet neki. mi kimegyünk a játszóra is, élvezi h a sötét csúszdát megvilágítom a lámpával, ő meg "elkapja" a fényt. fénykergetősdit is szoktunk játszani. 3 éves kislány.
2011. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Délelőtt csak akkor megyünk sétálni, ha elintéznivaló van, vagy ha babaklub/zenebölcsi, és van kajánk előző napról. Általában minden nap főzök. Ebéd után 1 órát kimegyünk, aztán fél 2-től alszik. Mikor felébredt, uzsonna, összekészülődünk és ha nem vagyunk nagyon elcsúszva, sétálunk akkor is. Az, hogy sötét van, még nem is annyira zavar, mint a büdös szmog.
2011. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én általában 10-re megfőzök, majdnem minden nap.

Így 10-kor kimegyünk, 12-12:30 körül haza, ebéd, a fiam 2-től 4-ig alszik, és már neki sincs mindig kedve kimenni délután, pedig nyáron estig kint voltunk.

sötétbe nem megyek ki, mert nálunk sok a kóbor kutya és félek tőlük, én is kistesót várok, 29 hetes vagyok, és délutánra jobban esik már bent lenni.

2011. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!