Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha inkább nem...

Mit tegyek, ha inkább nem pisil, nem kakil, csak ne kelljen bilire, wc-re ülnie?

Figyelt kérdés

Kedd óta kezdtük a szoktatást kislányommal, aki kétszer kakilt azóta, abból másodszor az én "rásegítésemmel", mert már feszíthette a kis végbelét a kaki: járkált, h van kaki, van kaki, de nem volt szegénynek. Sosem volt pedig gond az emésztésével, szinte minden nap volt kaki. Úgy látom, mintha szándékosan visszatartaná a kakit is, pisit is, mert nem mer ráülni a bilire se, a wc-re se. (A pelusba se akart/tudott már kakilni a napokban.) Viszont azt érzi, h kellemetlen lenne a bugyiba végezni a dolgát. Mintha direkt kevesebbet is inna, h ne kelljen pisilni. Bár nem hinném, h tudja, mi az összefüggés az ivás és pisilés között. Tanácstalan vagyok, mert nem tudom, mit tegyek? Adjam fel, vagy folytassam így? Félek, nehogy beteg legyen emiatt, vagy vmilyen lelki gondot csináljon belőle. Nehogy nagyon elrontsak vmit, azért, mert ügyetlen vagyok. 2,5 éves, korát tekintve érettnek kéne lennie, nem? Az ovi is kezdődik aug. végén, de lehet, h júl. végén lesz a beszoktatása. Jelen állás szerint pelusban fog érettségizni... :((

Segítsetek, hogyan tovább!


2011. márc. 6. 09:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a biztatást! Én nem ültetem rá, mert nem tudom, ugrik le. De majd próbálom!
2011. márc. 6. 10:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem, hogy ketten ültünk a wc-re, ölembe vettem és úgy ültünk wc-re.
2011. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!