Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Marad időtök a...

Anyukák! Marad időtök a gyerek mellett a hobbitokra?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi az?
2011. márc. 7. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) 27 hónapos leánygyerek, hobbim a fényképezés (városnézés). Nagyon jól elvagyunk, az egész nap eltelik így, ha jó idő van. Imád utazni (autóval és BKV-val is), közben útba ejtünk egy-egy játszóteret, néha jön velünk más anyuka és gyerek is.
2011. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hobbim: fényképezés és tornázás, van rá időm.

27 és 4 hónapos kislányok.

2011. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én imádok olvasni, de a gyerekek megérkezésével át kellett alakítani az olvasási szokásaimat, így pl ha a gyerek pancsizik bent vagyok és figyelek rá, de játszani egyedül akar, így én olvashatok. Így vannak "lopott" tíz perceim. A múltkor nem akart délután elaludni a kicsi, így beültem mellé az ágyához és olvasgattam, hagytam neki is, aztán fél szemmel láttam, hogy "bólingtgat" nagyokat a képeskönyvére, majd elaludt :-D


Kirándulni hálistennek gyerekkel is lehet, meg barkácsolgatni is, de nekem pl. a sport teljesen kiveszett az életemből.


Várom a további válaszokat :-)

2011. márc. 7. 13:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádom csöpögős romantikus könyveket,füzeteket a kádban szoktam olvsani.

A szintén nyálas filmeket, illetve a sorozatokat.


Egy héten 1-2x fentmaradok éjel 1-2ig és filmet és/vagy sorozatot nézek gépen, vagy a felvevőről.


Másik hobbim az utazás, de ez közös hobbi párommal, illetve most már családilag csináljuk.

Ha az anyagiak engedik:-(((((

2011. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj hogy maradjon, persze kevesebb, mint előtte, de megoldható.


Olvasni a kádban szoktam, mikor már mindenki alszik, illetve az ágyban, lefekvés előtt.


Tornázok hetente kétszer, ilyenkor meg tudom oldani a gyerekek felügyeletét.


A kreatív hobbikra jut a legkevesebb időm, de azért nem hanyagolom el, sőt, igyekszem a gyerkőcöket is bevonni: dekupázs, üvegfesték, scrapbook...


4 gyerkőc van.

2011. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jut idő, kutyasuliba járok,amihez hétközben is foglakozni kell a kutyussal, hogy eredményes legyen. A hétvégi suli időpontjában a férjem vigyáz a gyerekre, hétközben pedig mindig megyünk sétálni a parkba és oda visszük a kutyut is.
2011. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hobbi szinten rajzolgatok, ill rajzolnék, mert azt gyerek mellett nem lehet :D Estére már fáradt vagyok, napközben meg esélyem nincs, csak hétvégén ha apa elviszi valahová.
2011. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Nekem a sütés-főzés a hobbim, de kevesebb időm jut rá mint régen. Nincs időm elpampucolni a süteményekkel...
2011. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem nagyon marad időm hobbira. Két fiam van, 1 és 3 évesek, így velük nem sok mindent lehet együtt.

Gyöngyből ékszereket készítek, na erre már nagyon rég nem jutott időm.

Szeretek főzni, még inkább sütni, ezt azért lehet a gyerekekkel együtt is, bár nem annyit és nem olyanokat, mint régen. Előnyben a gyors és egyszerű:)

Szeretek még kertészkedni, növényeket nevelgetni.

Régebben úsztam, erre most sajnos egyáltalán nincs alkalmam.

2011. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam most 23 hónapos, és jut időm a hobbijaimra. Szeretek teszveszezni, eladni, vásárolni, ez az egyik hobbim.:)

A másik pedig a sminkelés, háznál szoktam fogadni a vendégeimet, a kisfiam sokszor odajön, nézi hogy mit csinálok, ha kérek valamit, odaadja, nagyon tetszik neki a dolog.

Továbbá szeretünk még sétálni, és mi is sokat fotózunk. :)

2011. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!