Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Marad időtök a...

Anyukák! Marad időtök a gyerek mellett a hobbitokra?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi az?
2011. márc. 7. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Lefekvés után fennmaradok tv-t nézni. Ennyi jut

Ritkán elvisszük a mamához a picit (16hós), akkor kitakarítok mindenhol, utána meg amihez kedvem van, vagy marad. férjem ráér, akkor húzunk is el itthonról.

Úgy döntöttük a közeljövőben többször fogjuk lepasszintolni a gyereket a mamáknak, nem marad másra (egymásra) idő

2011. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

kézművesség és olvasás valamint imádom a Szomszédokat:-)

most is megy...

délután amikor alszik 2 évesem akkor váltakozva csinálom amit éppen kitalálok.ma netezek és Szomszédok...

igazából házimunkát lehetett mindig csinálni mellette így amikor alszik akkor jut idő a hobbikra

a férjemmel szeretjük a filmeket ha itthon van akkor délután és este filmezünk

kevesebb idő jut de csinálunk

2011. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

most egy okj-s képzést csinálok, illetve lassan befejezem, eddig ez volt a hobbim a tanulás, a szabadidőm nagyrészét ezzel töltöttem.

de nagyon szeretek olvasni,

mostanában egyre több időt szakítok tornára is, muszáj, jól akarom érezni magam a bőrömben, ha ez megvan, jobb is a kedvem, és ez a kicsinek is jobb.


2 éves a fiam, és együtt takarítunk és főzünk, sütünk.

szeretünk sétálni, játszótérre menni, kirándulni, most, hogy jobb az idő egyre többet lehet kinn lenni


ha vége a sulinak beiratkozom a könyvtárba és újra olvasok

én is szeretek rajzolni, csak arra már végképp nem marad időm

2011. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Imadok fenykepezni, aztan azokat atalakitgatni retusaloprogramokkal, de belealszom ha este kezdem el, mert annyira faradt vagyok. Mozgas az a seta, pedig futni kellene mar a 16 hosom mellett. Blogiras azert az van, de szeretnek tobbet foglalkozni vele, ossze van csapva es az akvarell-papirok porosodnak a sarokban es ha igy megy tovabb, a festekek szavatossaga is le fog jarni...
2011. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a hobby? Én örülök, ha aludni jut időm, nem ám másra... 3 hónap alatt egyszer sikerült szőrtelenítenem... örülök,ha a takarítás nagyjából, és csak nagyjából megvan... hobby???

Most vettem egy könyvet, fogalmam sincs, mikor fogom elolvasni:.((

(igaz, júniusban államvizsgázok, addig írok két szakdogát, és van egy egy és egy három éves hiperaktív lányom... majd utána, mikor a melóhelyre buszozok, fogok olvasni, zenét hallgatni, addig semmi...)

Ha néha gyerekek lepasszolva, vagy időben elalszanak és nem sírnak fel megnézek egy filmet, már annak is örülök!

2011. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!