Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is ilyen nehéz?

Másnak is ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megbolondulok de tényleg! 27 és 11 hónapos gyermekeim vannak! A sétálás rémálom a fent lét is az nem alszanak egyszerre és mindig másznak rám soha nincs egy percem se! Nem tudok rendesen megfőzni kitakarítani kiteregetni mindent rohanva csellel! A séták katasztrófák nagyobbik ordít végig(nem beszél még ezért nem is tudom megkérdezni mi a baj) lehet,hogy nem szeret lent lenni? A kicsi 15 percet elvan akocsiban na de utánna? Minket néz mindenki és végül is ordít minda kettő így megyünk fel! Ebéd utána alvás ami álltalában elmarad mert a kicsi nem alszik ela nagyobbtól 3 óra körül kidől a nagy utána a kicsi majd 4 körül áááááááá nagyon belevagyok fáradva csak tudnám honnan meríthetnék erőt?? Most amíg írom ezt már 4x kellett felállnom:(:(:( Ez mind szép és jó de hol vagyok egésznap én????? Sehol a béka fenekén vagyok! Kövéren ápolatlanul stb. CSak mint egy felhúzott robot de az elemek most lemerültek nagyon és caak sírni tudnék vagy ordítani! Ne haragudjatok de hogy itt traktállak a bajommal benneteket de olyan jó volt leírni is legalább! A párom minden nap 2-este 8-is dolgozik reggel 6-tól más segítségem nincs! Van egy nővérem akinek nincs gyereke de ránk se néz! Anyukám sajna meghalt anyósom meg dolgozik még:( Én vállaltam tudom de nem tudtam mit!!!!! Alszom egyet az éjjel és biztos derűsebb lesz minden holnap
2011. márc. 7. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincsenek még gyerekeim,de a rokonságban van 2 kisfiú,akik között közel ennyi a korkülönbség,és azt látom,h náluk is nagyon hasonló volt a helyzet-ezzel nem elszomorítani akarlak,inkább nyugtatni-de mikor a nagyobb ovis lett,könnyebb lett az anyukának!!!

nincs már olyan sok idő,és a tiéd is ovis korú lesz,addig kitartás!:)

és jól írtad,alszol egyet és holnap biztos derűsebben látod majd a dolgokat!:)

2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szégyen leírni,de én is mostanában ezt érzem,valahogy fel kellene töltődnünk akár úgy,hogy hétvégén a férjünk elvállalja a piciket.

Én is szeretnék magammal is többet foglalkozni ,általában egy esti 5 perces zuhany jut magamra,hajmosást régebben naponta,most 3-4 naponta,de nem könnyen oldom meg még azt sem,mert a férjem későn ér haza.


Felnőnek egyszer,eljön ,hogy közösségbe járnak majd,akkor visszaáll arend.

2011. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kitartás.

A nagynak adj feladatot, a nagy már olyan nagy hogy segíthet pl pelenát oda vinni, cipöt keresni, tolhatja a babakocsit stb...

Hétvégén add le anyósnál a gyerekeket és lazíts,gondold végig min kéne változtatni, mi az ami nehéz, amit látsz hogy más gyerekek jobban csinálnak (pl nem ordítják végig a sétát) és hogy tudnád elérni ezt.

2011. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Huh.Most besz@rtam...ugyanannyi van a gyerekeink között,az enyémek még csak 6 és 21 hónaposak...hátt,kitartást egy kalappal,és nyugtasson a tudat,hogy a nagy nemsoká megy oviba,nem???Fizetett segitséget nem tudsz alkalmazni?Én az egyik egyetemista barátnőmet vettem fel,egy órára 1.50 eurot kap.Nagyon sokat jelent néha az a pár óra!!!!A tesod az miért ilyen köcsög?????
2011. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ira aranyosak vagytok máris feltöltődtem egy picit! A tesóm??????? Állandóan megkapom,hogy ezt én vállaltam és hogy ő szeret pihenni munka után:) Igaza van neki tudom nyilván nem neki szültem csak nem tudom miért akart keresztanyu lenni???? A nagyobbikat vitte el talán 3x sétálni mikor pici volt azóta semmi amikor itt van 2 havonta akkor kávézik elmosogat felsöpör ennyiinkább akkor is játszana velük de nem! Fel kellett fognom hogy ő nem segít és kész! Várom,hogy nagyobbak legyenek!
2011. márc. 7. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted!

Bár nekem cssak egy 2 éves fiam van, de hidd el néha ő is kiakaszt.

és esetleg azon nem gondolkodtál még hogy a nagyobbikat bead bölcsibe? nem lepasszolásból mondom, de ott lehet jobban ellene, és neked is könnyebb volna otthon 1 gyerekkel.

Én is most kezdem a beszokatást a fiammal mert muszáj nekem meg dolgozni!

Sok erőt és kitartást neked!!

2011. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

próbáld bevonni őket is , nekem 1 kisfiam, 2 lesz a hónapban, segít teregetni, meg a főzésnél a megpucolt répát rágcsálja....


nem értem miért nem szeretnek sétálni, ha jobb lesz az idő lehet nagyobb lesz a kedv is.

szeret motorozni a nagyobb?

2011. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mintha rólam írtál volna.A nagy 25 hónapos a kicsi 5 hónapos.A séta szintén katasztrófa,mert a nagy elrohan soha nem arra megy amerre én szeretném.Már sokan mondták röhögve,hogy csak azt látják,hogy hol itt rakom le a babakocsit hol ott,mert mindig a nagy után futok.Az éjszaka sem jobb.A kicsi 2x keléjszaka a nagy egész februárban beteg volt és van hogy 3x kelt éjszaka vízért,teáért,kakaóért.Akkor neki peluscsere,mert akkor reggelre áll a pisiben.Ez nem mindig van így,mert most egy nyikkja nemvolt éjszaka.Mindig reménykedem,ha majd egy kicsit nagyobbak lesznek akkor majd jobb lesz.
2011. márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A bölcsibe nem veszik fel mert, otthon vagyok a kicsivel.Itt a bölcsihez munkáltatói igazolás kell
2011. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

KITARTÁS!!!nekem 3 éves ördög fiam van,és 6 éves lányom,tudom min mész keresztül.de hidd el jobb lesz.

Ha sétáltok vond el figyelmüket,pl nézzd milyen szép kavics,nézzétek meg alaposan stb,ilyen kis aprósággal nagyon jól elvannak a gyerekek.

2011. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!