Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 éves gyereketek énekel?

2,5-3 éves gyereketek énekel?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon sok dalt tud és énekelgeti is, de inkább prózának tűnik, mint sem éneknek.
2011. márc. 7. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2 éves. Egész nap mondókázik és énekel. Kedvencei:Hupikék törpikék, Micimackó, Vuk.

de olyan jól áll neki!:))

2011. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan tudom megkülönböztetni, h amikor énekel, akkor elhúzza, (Páááál Kataaaa Péteeeeer jóóóóó reggeeeelt,) tehát a végét húzza:)


Édes, imádom, egy csomó videó van róla:)

Két és fél éves múlt a múlt hónapban:)

2011. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tudom nem pont erre gondolsz, de azért had meséljem el, mert annyira édes :)

20 hónapos kisfiú, még nem tud beszélni (csak pár szót) de énekel :) van egy gitárja, azt használja mikrofonként :) maga elé tartja és énekli hogy ááááááááá (jó magas hangon) és a végén meghajol, kimegy, mi meg tapsolunk, és mondjuk hogy vissza vissza, ő visszajön és kezdi elölről :D

2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Májusban lesz 3 éves a lányom, állandóan dumál, vagy ha nem, akkor énekel.

1-2 hónapja lehet a dallamáról is felismerni a dalokat, bár itt-ott hamisan énekel, de egyre jobban tisztul. Először én is megijedtem, hogy fahanja lesz, de alakul ez még:)

2011. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom kb 2 éves korától, ha gagyogott is dallamosan tette. Általában a tente baba tente dallamára. 2,5 évesen kis gyerekdalokat feismerhető dallammal énekelt, bár a szavakkal még voltak gondok, későn kezdett beszélni. 3 évesen, egy csomó rajzfilmdalt, med gyerekdalt tudott, teljesen jól a hangján énekelni. Jó hallása van, 2-3x-i hallgatás után a dallamot már tudja, szöveget meg költ. :)
2011. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én kislányom is húzza a szavak végét, és lehet tudni, hogy mikor énekel. Csak a dallam nem az igazi, de akkor lesz ez még jobb:)

2011. márc. 8. 08:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz 2, még nem igazán beszél, csak szavakat mond, úgyhogy dalszöveg helyett csak halandzsázik. Viszont dallamról teljesen felismerhető, hogy mit énekel éppen. Pl. nagyon szereti a Rejtelmeket, aminek a refrénje az, hogy don-don-don-dana-don, egész ügyesen zümmögi, de szöveg helyett végig "donozza".
2011. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nálunk a szöveg meg van, a dallam nem annyira:) De remélhetőleg lesz még jobb is
2011. márc. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!