Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék letölteni olyan...

Hol tudnék letölteni olyan mesét, ami angolul oktatja a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges kimondottan oktató mesét letölteni. Ha mindenáron akarod hogy angolul hallgasson valamit, akkor pl tölts le teletubbit, vagy sesam street meséket eredetibe. Többet ér.
2011. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dóra, a felfedező és a Go Diego, go! Ezek kellenek nektek!

Szombat és vasárnap délelőtt a tv2-n 8-9 között vagy a Nickelodeonon hétköznap 8:45 illetve 10 órától megtudjátok nézni. ncore.cc-ről töltöttem már le, de nem sok rész van fent

2011. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én ennek a kettőnek a szörnyű angolságát nem ajánlanám nyugodt szívvel, de ti tudjátok.
2011. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet!

Borzasztó kiejtéssel beszélnek angolul, nagyon bántja a fülemet, pedig én csak itthon tanultam angolul.

Szomszéd (amerikai apuka) nem is engedi a lányának, hogy nézze a kiejtés miatt!

Szerintem youtube-on találsz meséket angolul. (pl.Mickey Mouse...)

2011. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet a kiejtés nem tökéletes, de a 2 éves lányom mióta nézi simán számol angolul illetve nagyon sok angol kifejezést használ. kezdésnek szerintem nem rossz, másrészt aranyos mesék
2011. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a "nagyon sok" kifejezést erősen kétlem. Kb 20 szót használnak a rajzfilmekben (fel le, gyorsan-lassan, ki-be, köszönöm, kérem, segíteni, stb) Nem ettől fog megtanulni angolul. Milliószor többet érnek pl a teletubbies, vagy a sesam street, ahol legalább normális angolsággal hallja a dolgokat. A gyerekeket amúgy sem tanítani kellene, hanem elég ha hallja a szöveget, de megfelelő kiejtéssel, és szövegkörnyezetben. Az ér is valamit. A Dora-Diégo páros nyelvtanulás szempontjából inkább árt. Ettől függetlenül az én lányom is nézi és szereti, de nem a részenkénti 4-5 angol szó miatt. Attól a hátamon feláll a szőr.
2011. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nézz meg még pár részt és rájössz, hogy nem 20 szót használnak. másrészt 2 évesnek még a 20 is elég sok...

egyébként meg ezek a mesék nem angol tanításra valók, sokkal inkább arra, hogy megismerkedjenek a nyelvvel, arra pedig nagyon jó

2011. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elfogadom az érveidet, de nem értek egyet velük. Azt néztek amit akartok, de miért ezt a szörnyű kiejtést hallja a lányod, amikor ő még simán megtanulahtna majdnem akcentus nélkül egy nyelvet. Azt értsd meg, hogy ez a kevert, rossz angolságú, szöveg nem jó még az ismerkedéshez sem a nyelvvel. Sőt! És amúgy volt szerencsém kb 50 részt végignézni nem is egyszer, abból vontam le a következtetéseket. De ismétlem, azt csináltok amit akartok.
2011. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=sLSCpAKV-_4&feature=watch_res..

Mi ezt az abc-s oktató kisfilmeket szoktuk nézni,majdnem az összes részt megtalálod a youtube-n.

Az én lányom nagyon szereti!

2011. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez az ABC-s nagyon jó!


Köszi a linket!

2011. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!