Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a kiszáradás jelei?...

Mik a kiszáradás jelei? Honnan tudom hogy baj van? SOS! Doki csak annnyit mondott hogy aluszékony, de a hányáscsillapitótól is lehet.

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:
3 éves múlt a kicsim.Nálluk honnan lehet tudni,kutacs már nincs.
2011. márc. 10. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Széklete, vizelete milyen?
2011. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisnita ***** válasza:
100%

Láza is van? Valami vírusos francot szedtetek össze, hogy hányás csillapítót kap? Gyakran itasd kis részletekben hogy ne hányjon, adj neki langyos teát vagy ha azt nem szereti akkor vizet. Tehetsz bele Magne B 6 ampullát is, pótolja a hányás miatt elvesztett vitaminokat, nyomelemeket. Ha megy a hasa Normaflort is adhatsz neki vízben vagy ha antibiotikumot kap. Ha már tud enni valamit akkor sós kekszet adj neki vagy egy pici sós krumplit.

Onnan lehet látni, hogy kezd kiszáradni ha sápadt, be van esve a szeme és cserepes a szája.

De ha odafigyelsz rá és itatod nem fog kiszáradni nyugi!

A száját is törölgetheted nedves zsepivel ha gondolod.

Jobbulást!

2011. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.mi 3 héttel ezelőtt kaptuk el a rota vírust hányt ment a hasa.azt hittem megörülök.minden kijött belöle.este már nagyon sápadt és eleset volt egyből bevittük a kórházba ahova be is fektették.egy hétig voltunk bent.itthon még mindig volt minden de már jobban vagyunk.ezt nekünk is mondta a doki nő,hogy a hányás elleni kúpptól álmos lesz.
2011. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Kiszáradás jelei: szájszárazság, repedezett nyelv, cserepes ajkak, száraz nyálkahártya...
2011. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tegnap kezdődött neki a hányás,hasmenés.Láza 37,7 (ment felfelé)adtam neki nurofent, normafloret,hányás elleni kúpot,ma már nem volt hasmars.Kezd,talán,jobban lenni.
2011. márc. 10. 20:31
 7/7 kisnita ***** válasza:

Örülök nagyon, tényleg. :) Egy pár napig szerintem még diétáztasd vagy legalábbis könnyebb kajákat adj neki, jobb a biztonság.

Gyógyuljon meg a picike!

2011. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!