Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudom, hogy kisfiam...

Honnan tudom, hogy kisfiam megérett már a szobatisztaságra? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tudja késleltetni a "dolgait", és előre jelez.
2010. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ,mennyi idős!Egyébként ha próbálgatjátok már a bilizést vagy vécézést és mondjuk leveszed róla a pelust és akkor nem pisil be,hanem szól neked,akkor már valami utal arra,hogy szobatiszta lesz.Az én fiam kb. 2 hónapja szobatiszta,nemrég múlt 3 éves.Nálunk is úgy volt,hogy próbálkoztunk bilizni,aztán vécézni és neki szimpibb volt a vécé,igy annál maradtunk.Eleinte mikor levettem róla a pelenkát,hiába vittem pisilni 5-10 percenként,sokszor becsurgatott, sőt be is kakilt,akkor mást se csináltam,mint pisis ruhákat mostam.Aztán ahogy telt az idő,sokat lett neki mondva,hogy ilyen nagyfiúnak már nem kell pelus,meg az oviba nem lehet igy menni,mindig jött velem is ha én mentem vécére, és egyik napról a másikra gyönyörűen szobatiszta lett!Azóta szól ha kicsi vagy nagy dolga van és már éjszakára is ágytiszta lett,lassan 1 hónapja!Egyébként ha volt sikerélmény, mindig megdicsértem és kapott valami jutalmat.Most is kap dicséretet,ha pisil vagy kakil,sőt már olyan ügyi,hogy maga megy pisilni,felhajtja a vécé tetejét és elvégzi a dolgát. :)
2010. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!