Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek megfelel tavaszi...

Szerintetek megfelel tavaszi cípőnek az alábbi kettő, vagy inkább alacsonyabb szárú, sportosabbat nézzek 18 hós fiamnak?

Figyelt kérdés

A barnát játszósnak, a kéket elmenősnek gondoltam.


[link]


[link]


2011. márc. 13. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van nálatok gyógysegédezköz bolt ott lehet kapni parafa talpbetétet a kicsiknek azt rakd bele a cipőcskébe és nem lesz lúdtalpas és velejárói a magas szárú cipő mindenképpen ajánlott,hogy egészségesen fejlődjön a lába.A cipők a képen véleményem szerint nagyon klasszak lesznek neki ebben a korszakban.:)2 gyermekes anyuka.
2011. márc. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 éven alul minek kellene bele plusz betét? És a harántemelő is felesleges egy egészséges lábú ekkora kicsinek. Már kezd megdőlni a "Siesta-elmélet", remélhetőleg lassan az anyukákban is...
2011. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jó fazonú cipők, sztem nyugodtan megveheted nki.

mi is használunk ilyen márkát, kellően hajlékony a talpuk is, kényelmes lábbelik.



Esetleg ha olyan járásmódja (vagy szokott motorozni), akkor válassz egészen magasan gumírozott orrú cipit neki játszósnak, mert ezeknek nem túl tartós az orrán az anyag, hamar lekopik ha dörzsölődik. Legalábbis nálunk ez a tapasztalat ezzel a márkával, pedig az enyémek nem is motoroznak sosem)

2011. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ma elmentünk megvenni neki. A drapp/keki színű játszósnak szánt cipőből sikerült megfelelőt találni.

Viszont a kékbe nem ment bele a lába mert túl "alacsony" az eleje, így másik fajtát néztünk.

Kényelmes viseletnek tűnnek, remélem bírják majd a strapát is... Legalább tavasz/ősz, amíg ki nem növi...

2011. márc. 14. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a második volt és mag voltunk vele elégedve!!!
2011. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok ismét.Minek a külön talpi bele?ez akkor kell,ha a cipő nem szieszta és remélem,hogy nem dől meg ennek az elmélete.Bokasűlyedéssel és gágogó lúdtalppal nehéz egy ember élete.!
2011. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Csak egy szakmabeli nyilatkozata:

[link]

A Siesta jó sok évvel ezelőtt megszerezte az Ortopédusok Társaságának jóváhagyását, és nagyon-nagyot bukik a cég, ha a harántemelős elmélet már nem csak a szakmában, de a szülői fejekben is megborul......

Gyógytestnevelő vagyok, tudatosan nem harántemelős cipőt kerestem/keresek a 15 hónapos kisfiamnak, mert 3 év alatt minden gyermek lába "lúdtalpas". A láb boltozatai a mozgásssal alakul ki. H a3-4 éves korra sem tud kialakulni a boltozat, akkor érdemes a személyreszabott talpbetét kiírása ortopéd részéről, illetve legfőképp a TORNA!!!!

Az elejétől használt harántemelés olyan, mintha évekig nyakmerevítőben lennél. Egyenes a nyakad, de ha leveszed, nem tudod megtartani a fejed, mert az izmok nem kényszerültek az erősödésre.

2011. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!