Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlő kezelése? Mivel...

Bárányhimlő kezelése? Mivel lehet a sebeket kenni?

Figyelt kérdés
Kislányom négy éves, szerdán jött ki rajta az első pár pötty. Ezek kihólyagosodtak, és besebesedtek. Nem vakarja, nem is viszket neki. A többi pötty már el is tünt, azok nem lettek ilyen hólyagosak.A meglévő sebeket mivel tudom kezelni, hogy mihamarabb eltűnjenek? Ja és holnap úszásunk lenne. Oda lehet menni szerintetek? A hasán van két seb, meg a hátán 3. A többi már nem látszik.
2011. márc. 14. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A bárányhimlőnek a víz nem jó,főleg nem közösségben. Hintőport tegyél rá,az használ.
2011. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aloe first.
2011. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a gyógyszertárban vettem fehér rázókeveréket.azzal kentem.hamar eltüntek.de inkább hagyjátok ki az uszást.nekem azt mondta a doki hogy mig sebes csak zuhanyozni szabad.
2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mind a 2 fiam elkapta,a februárunk a bárányhimlőről szólt.

Az orvosunk csak Fenistil cseppet és Calcium pezsgőtablettát adott rá.Én a cseppet csak addig adtam,amíg el nem kezdtek száradni a pöttyök.

A rázókeveréket és hasonló dolgokat már nem ajánlanak,ha bekerülnek a nyitott pöttyökbe allergiás rohamot okozhatnak.

Amíg le nem esik az összes pötty nem lehet hosszan vízbe lenni vele,és közösségbe is csak 2 hét után mehet.

2011. márc. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!