Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akiknek kb.2év van a gyerekek között, s nem volt semmi segítségük? Mennyire és meddig volt nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
21 hónap van a fiaim között. Nagyon nehéz a kisebb 6-12 hónapos koráig volt. Most 14 hónapos és talán már egyre könnyebb.
2011. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

25 hónap van a lányaim között.


Nehéznek csak az első 2-3 hónapot mondanám, amíg összeszoktunk. Utána már sokkal könnyebb volt, kialakult egy napirend, ami mind a kettőjüknek megfelelt.


Most 15 hós a kicsi, nagyon összenőttek és szeretik egymást.

2011. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem a 2 gyerek között 23 hónap van, és nem volt semmi segítségem. Az első félév volt nehéz, utána összeszoktak, bár ma meg már mindenen összevesznek...de azért szeretik egymást, és a legkisebbet is. Kitartást! :)
2011. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még csak egy picim van, de nem tudom, hogy be merjem-e vállalni ilyen kis korkülönbséggel a másodikat. Mindenképpen szeretnénk, csak nem tudom mikor lenne ideális.
2011. márc. 18. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban nekem 21 hónap különbség van és már összeszoktunk de ha még egyszer kezdeném előröl akkor várnék amíg a lányom legalább 6 éves lenne.Most 3,5 a lányom és a fiam 2 éves lesz.
2011. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, csak egy gyermekem van. :)
2011. márc. 18. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehéz akkor volt, amikor a "nagy" 3 éves lett a kicsi pedig egy volt. Mert a 3 éves már ollóval vágott, apró játékokkal játszott, semmit nem vett a szájába, teljesen megbízható volt. és akkor múlt el a nehézség, mikor a kicsi behozta a nagyot, nem kellett rá külön figyelni, mit vesz a szájába, mit csinál. Olyan másfél éves kora körül.
2011. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem kb. 2 év a korkülönbség a gyerkőcök között, de egy percig sem bántam meg, hogy "korán" érkezett a tesó... mi így is terveztük, és mégha az első pár hónap nehéz is volt (amit mi még egy építkezés/költözés témával is kiegészítettünk), akkor is azt mondom, hogy ez így tökéletes!

hogy meddig nehéz? hát szerintem minden csak szervezés kérdése, jó logisztikával lesz időd mindenre, és mindenkire! és ahogy mások is írták, egy jó napirend mellett nagyon szuperül működik a dolog!

2011. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónap van a fiam és a lányom között. Semmi segítsége.Mivel nem egyneműek még gázabb, a fiam ha nem tetszik valami egyből odacsap az 1 éves hugának aki állandóan utánam sír mellesleg és nagyon rossz alvó. Szeptembertől talán jobb lesz, hogy megy oviba a nagy. De ha újra kezdeném tuti 5 év lenne köztük.
2011. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!