Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a megfelelő cipőméret,...

Ez a megfelelő cipőméret, vagy nagyobbat kellett volna vennem?

Figyelt kérdés
Kisfiam talpa zokniban 13,7 cm hosszú. 22-es cipőt vettem neki ,aminek kb 14,2 cm a bth. Ez igy jó vagy 23-ast kellett volna vennem?
2011. márc. 17. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld rá. Ha jó, akkor nem kell nagyobb.
2011. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lábtól is függ. Ha duci a lába, vagy magas a rüsztje, nem biztos, hogy jó. Mindig fel kell próbálni, úgy hogy menjen benne pár lépést. Szólni fog, ha szorít, az tuti.
2011. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze,rápróbáltuk,nagyon tetszett neki,le se akarta venni. Ha szoritaná,akkor nem menne benne ilyen elégedetten?
2011. márc. 17. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor ilyen pici volt, csak úgy tudtunk cipőt venni, hogy próbáltunk. Ugyanazon időben volt neki 21-es és 23-as cipője is! Hihetetlen különbségek vannak méretben a márkák között is.

Aztán mikor elérte a kb.25-ös méretet, onnantól már ránézésre tudtam, hogy melyik cipő milyen méretben lesz jó neki :-)

2011. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább 7mm-el kell nagyobbnak lenni a cipőnek. Ideális az 1cm-el nagyobb cipő.
2011. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát próba alkalmával nem biztos,hogy szól ha szorít.az én 24es lábbal rendelkező kisfiam simán magára préselte az unokatesója 21es cipőjét és abban szaladgált.

nekem úgy mondták, és én eszerint is választom a cipőt, hogy teljesen előre tolom a gyerek lábát a cipőben és ha az ujjad még befér a sarkához az a jó méret.

2011. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kinyomtatható:

[link]


[link]

2011. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom a táblázat szerint a 22-es a jó.

Az a baj,hogy szerintem a 23-as még nagy,a 22-est meg hamar ki fogja nőni. Most pont abban a lábméretben van,hogy egyik se az igazi.

2011. márc. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!