Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjátok meg a bevásárl...

Hogyan oldjátok meg a bevásárlást gyerekkel?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam és elég nehéz vele közlekedni gyalog.(közért,kissebb bolt).Sajnos kissebb boltokban babakocsival nem is férünk be.Ti,hogy oldjátok meg ezt a problémát?6hétig kettecsként leszek a fiammal így rábízni se tudom másra vásárlás szempontjából.Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 20. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

ha 2 éves a gyerek akkor minek a babakocsi?????

én a kezébe adok a 4évesnek 1 kosarat és előreküldöm h vegyen magának amit akar de jol válasszon mert max 4-5 félét kap és várjon meg vhol a boltban. mindig beválik. multkor 20 percet válogatott a csokik közt xd

2011. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Miért ne? Én is úgy viszem sokat. Egyszerűen nem arra megy amerre én akarom, hisztirohamot kap, hanyatt vágja magát a járdán, vagy az út közepén.

Nagyobb üzlet ahova befértek nincs esetleg?

Én sokszor a bolt előtt (kisbolt) hagyom és beszaladok. Mi sem férünk be.

Ha beviszem magammal adok a kezébe valamit hogy fogja meg, közösen szedünk a zacsiba krumplit, kiválasztjuk melyik mosogatószert vegyük stb...

2011. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy felveszem kézbe, vagy beültetem bevásárlókocsiba. Gyalog lepakol mindent, amit ér, úgyhogy olyan helyekre nem járunk. Bár gondolom megtanulná előbb-utóbb.
2011. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a babakocsis problémát. Kisfiam is 2 éves, ha felmegyünk a városközpontba, oda babakocsival megyünk, mert nem gyalogol még hosszú távon.
2011. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsiban ül (kis boltokba nem járok, a legkisebb az a Spar, de oda beférünk)

Vagy kocsival megyünk-nálunk az autó létszükséglet- és ül a bevsárlókosárban.

2011. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bevonom a vásárlásba(pl ő teheti be a zöldségeket zacskóba) ha nem férünk be,de mi általában biciklivel megyünk így a bevásárlókocsiba ül,na azzal a hozzászólóval meg nem értek egyet aki 4 évesét előreküldi,4 évest előre lehet de egy 2 évest nem,egyrészt lepakolna mindent,másrészt rohangálna,harmadrészt sztem előre se menne(mármint az én csajszim biztos nem)
2011. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!