Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beírathatom két óviba egyszerr...

Beírathatom két óviba egyszerre Gyermekemet?

Figyelt kérdés
Most lesz beíratás és még nem tudtuk eldönteni, hogy melyik óviba menjen.
2011. márc. 22. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kettőbe fogom,ahova tartozunk(ez kötelező),és ahova szeretném vinni.

Ők úgyis megbeszélik majd egymás között,hogy mi legyen.

5 éve írattam be a nagyobbik gyerkőcöt,először ott volt beíratás,ahova szerettünk volna menni,amikor 1 hét múlva mentünk a másik helyre,akkor már tudták,hogy mi oda nem akarunk menni:)

2011. márc. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az óvodák egyeztetik egymás közt, akkor rákérdeznek és döntened kell.

Ha kettőbe beíratod, azzal 2 helyet foglalsz 1 helyett, vagyis emiatt más gyereke várólistára kerül vagy be sem iratják. Képzeld el, ha mindenki több helyre beíratná...

Szerintem nem fair.

Menjetek el nyílt napra, ha nincs vagy lemaradtatok, ugyanúgy be lehet menni bármikor körülnézni. Döntsétek el, irassátok be.

2011. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen várólistások leszünk mi is, mivel decemberben tölti a 3-at, így azt mondták, hogy 99 % hogy csak jövő szeptembertől mehet! Addig nem tudom mi lesz! A bölcsibe már 2 éve be kellett volna íratnunk ahhoz hogy most mehessen! Közel 10 hónapig pénz nélkül, Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy oldottátok meg
2011. márc. 24. 04:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért az nem úgy van,hogy jövő szept.-ben mehet csak.Akkor mehet,ha betöltötte a 3.életévét tehát dec.4.én.

Legalábbis nálunk így van.A lányom okt.29.-én született,30.-án már megy oviba.

2011. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,a kérdésedre nem reagáltam...Én is 2 oviba irattam,az egyik a körzeti(ide nem szeretném adni,ha nem muszáj) a másik pedig nem a körzetes ovi(nálunk 3 ovi van összesen),de ide jár az ismerősünk lánya és ők meg vannak elégedve.Ezt rá is írák a felvételi lapra,hogy ezért szeretném ha oda járna:-)
2011. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!