Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet e összefüggés? Tejjel...

Lehet e összefüggés? Tejjel kapcsolatos.

Figyelt kérdés
2 éves, 2,5 hónapja vezettem be neki a tejet (tejterméket addig is kapott, de tejet nem) Kb 2 hónapja folyik az orra egyhuzamban, vizes váladék. Nem beteg voltunk orvosnál. Egyszer nagyon ekcémás lett, de a kenőcs elmulasztotta. Lehet a tejtől az orrfolyás vagy ez hülyeség.
2011. márc. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,lehet. Sőt, ha tejcukorérzékeny, akkor a gyakrabban előforduló felsőlégúti betegésgek hátterében is az állhat.
2011. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a tejcukor érzékenyeknek nem hasmenésük szokott lenni? vagy nem feltétlen...?
2011. márc. 24. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Két éves kor felett már tesztelik az allergiát, érdemes elmenni a gasztroenterológiára, és akkor nem kell találgatni, de igen, sajnos lehet.
2011. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, félreértés ne essék, nem akarok én találgatni, fogunk menni. Csak most merült fel bennem ez a dolog és összefüggés. Mert ez már nem állapot hogy két hónapja szegénykém állandóan orrtörlésre szorul bent is kinnt is. Egy pillanatra nem figyelek oda és máris a szájában a váladék. szörnyű. De semmi más. Csak most kapcsolodtak össze bennem a dolgok, hogy a tej is lehet a ludas. Hisz ha beteg lenne két hónapon belül gondolom már komolyodott volna vagy sűrűsödött volna a váladék. Eddig azért én is ráfogtam az időre. De volt tavaly is ilyen idő és nem folyt az orra....
2011. márc. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!