Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiperaktív gyermekkel kapcsola...

Hiperaktív gyermekkel kapcsolatos problémám van, tanácsot szeretnék?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak gerincferdülése van,a szakorvos kiírta,hogy mivel nem boldogulna vele a gyógytornász csoportosan a hiperaktivitása miatt,ezért egyéni tornára járjon 15 X.


A gyógytornász azt mondta (akihez a szakorvos küldött és előtte le is beszélte vele,hogy nem vonható be a csoportmunkába),hogy ő nem akar egyéni tornát tartani a fiamnak,menjünk a csoportosra és majd ott kamerázzak,majd otthon tornáztatom utánna.

Szívesen tornáztatom utánna itthon,de a problémám az,hogy ha megyek a gyerekemmel a csoportos tornára ott minden körülötte fog forogni,nem leszek képes folyton fegyelmezni,meg plusz kamerázni a gyakorlatokat,ismerem milyen a fiam,ez nem fog menni semmiképpen,a többiek sem fognak tudni normálisan tornázni,a gyógytornász is kikészül ...

Megoldhatatlannak tűník :-(...


MIt csináljak,menjek el egyedül lekamerázni a többieket a gyerek nélkül,vagy mégis mit???


2011. szept. 17. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha le lett beszélve az egyéni torna akkor ragaszkodj ahhoz

ne hogy már a gyógytornász mondja meg neked h mi a jó ha doki mást mondott


ha végképpen nem akar akkor menj vissza a dokihoz és kérjél olyan gyógytornászt aki hajlandó egyénileg is foglalkozni a gyerekkel

2011. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ortopédorvos személyesen beszélte le vele,hogy egyéni tornára lenne szükség :-/,neki meg is ígérte,hogy ok,rendben,de mire már én mentem megbeszélni (sajnos már a tekintetem is nagyon nyuszis,velem bármit meg lehet csinálni )nekem már azt mondta,hogy nem szeretné,hogy egyéni torna legyen,hanem menjünk a csoportosra.


Ha elviszem magammal és kamerázni akarok,akkor nem fogom tudni közben fegyelmezni...lehet,hogy jobb is ha láttja a gyógytornász milyen is egy hiperaktív gyerek,hogy miért is mondták,hogy nem tud csoportosan tornázni.

2011. szept. 17. 11:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Legfeljebb aznap hiába fáradtak oda a többiek és a gyógytornász is hiába fáradt azon az órán...én tudom biztosra,hogy őrjöngés lesz a fiam részéről.
2011. szept. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!