Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érjem el hogy a kislányom...

Hogy érjem el hogy a kislányomnak ne legyen pisilős balesete?

Figyelt kérdés
az a gond, hogy nem lefele pisil, mint egy átlagos lány, hanem vizszintesen, vagy kicsit felfele megy neki a pisi, néha 5 centivel magasabbra megy mint ahol a nunija van, és utánna a nadrágján landol az egész. a vége meg az ülőkén. mit csináljak?
2011. márc. 27. 10:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
az oviban hogyan pisiltetik?talán ők tudnak tippeket adni.
2011. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
az oviba is gond van vele sajnos, ott se tudják megoldani
2011. ápr. 1. 17:19
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a szűkítő nem túl jó ötlet, mert kiemeli a csípőjét és a wc-n kívülre pisil.

Tudom, hogy furcsán hangzik, de talán ki lehetne próbálnotok, hogy a kezével összefogja a nunija elejét és így a pisi hátrafele távozhat.Próba szerencse, és ha megy akkor csak szokás kérdése az egész, és megtanulja. Esetleg igy a higiénia nagyobb odafigyelést igényel.

2011. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
a pisilő fölötti részt vagy a két szemérem dombot nyomja össze? nyomja hátra is a nunit? félek hogy így a keze lesz pisis. sztem állva betalálna a wc-be. az állva pisiltetésről mi a vélemény?
2011. ápr. 1. 18:47
 15/25 anonim ***** válasza:

A külső szemérem ajkakra gondoltam, annak is az első felére. Szerintem hátrafelé nem kell nyomni, mert akkor fogja lepisilni a kezét. Egyébként többször érdemes megpróbálni, hogy melyen fogás illik a nunijához, mert mindenkié más. Nekünk az eleje összecsippentés megoldotta a dolgot. Persze volt olyan, hogy lepisilte a kezét, de még mindig jobb mintha öltöztetni kellett volna.

Állva is megpróbálhatjátok, csak kérdés, hogy az utolsó cseppig beletalálna-e a wc-be.

2011. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
a nuni összefogós módszer bejött, a pisi a wc-be megy, de a keze pisis lesz. állva jól beletalál egy csep se megy ki a wc-ből. melyik módszert válasszam.
2011. ápr. 2. 10:38
 17/25 A kérdező kommentje:
a nuni összefogós módszer bejött, a pisi a wc-be megy, de a keze pisis lesz. állva jól beletalál egy csep se megy ki a wc-ből. melyik módszert válasszam?
2011. ápr. 2. 10:38
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha pisis lesz a keze, könnyebben meglehet mosni, mintha véletlenül a ruhájára megy. Nyugodtan fogja össze a punciját.
2011. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha állva pisil, akkor zokni sincs rajta? Alulról mindent leveszel róla?
2011. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nem, de mivel előre pisil így nincs gond nem megy rá a nacira.
2011. ápr. 2. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!