Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érjem el hogy a kislányom...

Hogy érjem el hogy a kislányomnak ne legyen pisilős balesete?

Figyelt kérdés
az a gond, hogy nem lefele pisil, mint egy átlagos lány, hanem vizszintesen, vagy kicsit felfele megy neki a pisi, néha 5 centivel magasabbra megy mint ahol a nunija van, és utánna a nadrágján landol az egész. a vége meg az ülőkén. mit csináljak?
2011. márc. 27. 10:35
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
ügyesen pisil állva és büszke rá, hogy mindig beletalál a wc-be, és hogy különleges lány. ha kakilni is kell neki, akkor először oda állítom pisilni, majd leültetem kakilni.
2011. ápr. 2. 14:55
 22/25 anonim ***** válasza:
Na megoldódott?
2012. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Hogyan pisil állva egy kislány egy felnőtt wc-be? Rááll az ülőkére? Vagy ráguggol?

Meg az is fura nekem, h ha ráült és feltette a lábát, akkor miért meglepő, h felfelé pisilt. Hát úgy még én se tudnék beletalálni. Vagy nem jól értelmeztem a technikát?

Nem értem. :/

2012. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Előre áll a puncija, amikor áll, látszik neki minden, a csiklója is előre mutat, így a vizeletsugár nem lefelé folyik, a 2 lába közé, nem is hátra, a popsi felé, hanem konkrétan egyenesen előre. Pont ilyen vagyok én is...én a helyedben, kérdező, nem pisiltetném állva, mert ha ez kiderül, nagyon fogják csúfolni. És kiderül, mert ő maga fogja mesélni, neki ez különlegesség, a többiek is kicsik még, de lesz ő majd iskolás is, és tudod, biztos emlékszel, milyen kis majmok bírnak lenni a kisiskolások, ha csúfolódnak :( Én magam egyszer mondtam el ezt egy lány (!!!) osztálytársamnak, ő elfecsegte a tanítónéninek, hogy összehazudok mindent, mert azt állítom, úgy pisilek, mint egy fiú...hát hadd ne mondjam, mekkora balhé lett ebből! Én is összefogom fent, nem leszek csurom pisi. De mindegy nem? Úgyis kezet kell mosni wc után, egyik kezem lesz csak olyan, a másikkal, úgy-ahogy felrántom a ruhám, eljutok a mosdóig, utána lehet rendezni el a nadrágot normálisan.
2012. okt. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

23as vagyok.

Bocsi kedves utolsó (24es), minden bizonnyal én vagyok a tudatlan, de a 30 évem alatt még soha se hallottam, h vannak olyan nők, akik vízszintesen pisilnek. Te magad is írtad, h nem jó ezt "reklámozni", nekem meg mivel nincs ilyen gondom, nem is olvasgattam még a témában.

2012. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!