Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos kisfiam kimászik a...

21 hónapos kisfiam kimászik a kiságyból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Délutáni alvásnál nem hajlandó az ágyában maradni, pedig hulla fáradt...Eddig is ki tudott mászni, de alvásidőben ottmaradt, pár napja viszont folyton kimászik, már nem tudom mit csináljak...
2011. ápr. 4. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Feküdj mellé, amig el nem alszik. Nálunk így van most is, 28 hónapos.
2011. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kis kivancsi. Tudni akarja, hogy mibol marad ki. Lehet, hogy kinotte mar a kis agyat, enyem ket evesen gyerek agyban aludt. Lehet Te kisfiadnak is itt az ideje.
2011. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha mellefekszel, akkor meg 8 eves koraban is elvarja majd.
2011. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
:) Nem feltétlen van így kedves második. :) A nagyobbik gyerekem mellé is mindig melléfeküdtem, kb. olyan 2,5 éves koráig. Mégsem várja el, hogy mellettem aludjon el, most 5 éves.
2011. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagyis 3. bocsánat.
2011. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ideje lecserélni a kiságyat, vagy legalábbis kivenni néhány rácsot. Mi levettük az egyik oldalát, apa készített egy leesésgátlót rá, így oda tudok mellé ülni altatáskor(természetesen a földre, különben leszakadna az ágy), mesét olvasunk, s fogom a kezét, míg el nem alszik. Ha alszunk, akkor alszunk, kimászkálás nincs, de nappal is előszeretettel bújik be, olyan mint egy kis kuckó így.


Én balesetveszélyesnek tartom a kiságyat, ha már ki tud mászni belőle.

2011. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!