Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyereketek,...

Mennyi idős volt a gyereketek, amikor a kiságyból az ágyba raktátok? Milyen típusú ágyat választottatok?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kisfiam, és eléggé kezdi kinőni a kiságyat, azért arra gondoltam, hogy itt az ideje egy cserének, kinéztem egy körbetámlás kiágyat, de szeretném kikérni a véleményeteket.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Szép napot


2011. jún. 6. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor stabilan tudott járni, úgy 14-15 hós kor körül. Kétszer vagy háromszor volt az első napokban, hogy éjjel lepotyogott az ágyról, de többet azóta sem fordult elő (nincs leesésgátló vagy oldalrács az ágyon). Az ágy elé tettünk takarót, hogy ne üsse meg magát.
2011. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 18 hónapos volt a fiam , de mi olyan kiságyat választottunk , amin körbe van leesésgátló , csak egy kis helyen nincsen , ahol fel és lemegy. Amúgy fából készítettük 140x70 cm-es , most 5 éves és még mindig ezt használja .
2011. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok : kiságy alatt nem rácsos ágyat értettem , hanem gyerekágyat
2011. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem le a rácsos ágyról a rácsot, 27 hós lesz lányom és láss csodát,azóta a helyén alszik.

Előbb is eszemeb juthatott volna:-)))

Amúgy 120-as az ágya, ő 92,5 cm magas, de nem kicsi neki a fekvőfelület


A párom majd csinál neki egy ágyat

2011. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most néhány hete raktam át 21 hónapos lányomat a rácsos ágyból a leesésgátlós heverőre. Zökkenőmentes volt az átállás.

A nagy gyerkőceim között egy év van, így a nagyobbat már 11 hósan átraktam, mert kellett a kiságy.

2011. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb 18-20 hos vlt hogy eldöntötte nem akar kiságyba aludni, és az ő szobájába van egy sarok kanapé, ki van huzva, azon alszik, még eddig nem volt egyszer se baleset. 28 hos.
2011. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!


Mivel elég sokat ficereg éjszaka a fiam, ezért gondoltam valami biztonságosabb dologra. Azt látom, hogy most már kezdi kinőni az ágyat, 80 cm magas és 110 cm az ágya, szóval egy jó nagy nyújtózás és végig éri.


Szép napot mindenkinek

2011. jún. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!