Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnám megkeresni, milyen...

Hol tudnám megkeresni, milyen események voltak a kislányom születésének a napján?

Figyelt kérdés

Kimaradt a babamaplóból és szeretném pótolni.

Egyébként 2008.december 15

Köszönöm


2011. ápr. 5. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

[link]


és a keresőbe hogy 2008 de igy komplexen nem adott ki találatot.

2011. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Széchenyi Könyvtárnak van szülinapos csomag, amiben kiválaszthatod, hogy mennyi újságból szeretnél aznapi példányt.


[link]

2011. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2008. december 26.-án született. Én azt csináltam, hogy e-mailben írtam több újságnak is, hogy ha maradt még dec.27.-éről újságjuk, azt nem-e küldenék el nekem mivel a fiam előző nap született. Nagyon segítőkészek voltak, és kaptam is egy Népszabadságot. Én egy fél éve próbálkoztam ezzel, hátha te is sikerrel jársz.

A másik, hogy ebből az időből még mindig vannak fent videók, olyanok mint Tények. Keress rá hogy melyik adás ment épp aznap mikor született a kicsi. Én még azt is megcsináltam, hogy ahol a babanapló kéri hogy milyen idő volt születésemkor, oda kinyomtattam erről az oldalról az aznapi időjárás jelentést.

2011. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a Széchenyi Könyvtáros csomag nagyon klassz, lehet hogy még a férjemnek is csináltatok egyet szülinapjára :)

köszi a linket!

2011. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!