Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol apa sokat dolgozik...

Ahol apa sokat dolgozik hogyan viszonyul hozzá a gyerköc?

Figyelt kérdés
2,5éves mult a fiam.Velem van ithon egész nap és apát csak este lássa.Mindig jokat játszanak,viszont pár napja azt mondja neki a fiam hogy nem szereti :-( Olyan rosszul esik már nekem is.Miért van ez?Változik majd ugye?Tapasztalatok?
2011. ápr. 6. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet,mint nálatok kedves kérdező,apa sokat dolgozik,alig látja a gyerekeit és ők is az apjukat.Hajnalban elmegy,este 7-8 körül ér haza,akkor már a gyerekek tévéznek,apának nincs kedve velük játszani,meg hamar le is fekszik,mert fáradt.A gyerekek csak velem hajlandóak bármit csinálni,még nekem kell betakarni is őket,mert az van,hogy "anyát akarom!".Azért hiányolják az apjukat,mert mikor megjön,örülnek neki,meg szokták emlegetni is,de nekem rosszul esik,hogy szinte nincs is velük és minden rámszakad úgymond,ha valamiért az apjukra lennének utalva,nem tudom mi lenne...Talán változik nálatok a helyzet,meg ilyet hogy nem szereti,nem mondja komolyan.Az enyémek is mondták már nekem is,aztán 2 perc múlva meg azt mondták,szeretnek,de csinálták már ezt,papával vagy mamával,vagy épp az apával.Ne keseredj el ezen,sztem változni fog.


4 éves és 2 éves gyerkőc anyukája

2011. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 1-2 órát ha itthon van, hétvégén gyakorlatilag alig látják. Istenként tekintenek az apjukra.

2 és 4 évesek.

2011. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,


Apa nálunk 6-18/19 óráig dolgozik tavasztól télig. amíg kicsi volt, nem is volt semmi gond, mert ugye velem volt, ez úgy tűnt elég is neki. viszont 1,5 éves korától elkezdve folyamatosan nőtt az igénye Apára. most 2,5 éves és a szülői szerepek 50-50% oszlanak meg nálunk, aminek nagyon örülök. Apa nagyon igyekszik megoldani ezt a helyzetet, este bármilyen fáradtan is ér haza játszik Vele, beszélgetnek, hétvégénként is oda teszi magát, van hogy csinálnak fiús programokat, amíg én főzök. nagyon igényli a fiunk!! most elutazott egy hétre dolgozni a fővárosba és úgy keresi :) nem tudom még megértetni Vele, hogy vissza jön. ezért reggel-este hívja Apát és kérdezgeti mikor jön haza :)


Ági

2011. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,hát ezek szerint nem csak mi vagyunk igy.Sosem volt igy elöbb,mindig jokat játszanak,nevetgélnek.Nemtudjuk most ezt hova tenni.Remélem minnél elöbb változik majd a helyzet.Köszi a válaszokat
2011. ápr. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!