Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak, megvennetek ezt a...

Anyukak, megvennetek ezt a kerti kismedencet kisfiatoknak?

Figyelt kérdés

A ferjem van oda erte de en oszinten nem igazan vagyok nagy halalfej rajongo es nekem sajnos nem tetszik. Foleg egy 17 honapos kisfiunak ?? De nem tudom megertetni vele. Szerinte en vagyok beszukult, mert ma mar ez elfogadhato. :( Nyugodtan megirhatjatok ha tenleg igy van nem pontozok le senkit mert tenleg erdekel:

[link]


En inkabb ezt vennem meg szivem szerint de erre meg fujjog:

[link]


A vegen meg nem lesz nyaron pancsolas, ha igy haladunk. :))


2011. ápr. 6. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy fiúnak a kalózos jobb. Legalábbis az én fiam imádta volna
2011. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megvehetitek, de én a másodikat praktikusabbnak látom. Az első látványos meg minden, de milyen kicsi már a hely benne? Épphogy elfér benne egy gyerek...Gondolom azért Ti is belemennétek kicsit a kisgyerekkel, de az elsőbe nem nagyon kell:D Én vennék egy nagyobbat, amibe Ti is bele tudtok mászni.
2011. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs semmi bajom a kalózlobogóval, de inkább azt a medencét választanám, amit te néztél ki. Az első aranyos viszont nagyon kicsinek tűnik.. Nem tud majd benne kényelmesen pancsolni. A "tiéd" sokkal tágasabb, kényelmesebbnek tűnik.
2011. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó pofa :)

Én lehet megvenném, de beérjük a sima kis medencével is.


A párod meg ne általánosítson, attól, hogy ez ma már elfogadható, ha Neked nem tetszik, nem kell megvennetek.

A másik kép elég csajos szerintem.

2011. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

megveheted neki a kalózost, de rohadtul bele fognak égni a gyerek agyába azok a b*szott nagy halálfejek, viszont az is tény, hogy most MÉG nem tudja, hogy mi az ott, mivel 17 hónapos, kb teljesen mindegy neki, hogy kalózosban vagy a másikban pancsol, mert az összes tevékenysége kimerül a pancsolásban


én nem venném meg a kalózosat, férjedhez meg gratulálok, ha ezt nem fogja fel aggyal

2011. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kalózosnál az ágyuk úgy fel fognak a napon forrósodni, hogy folyamatosan meg fogja a kisfiad magát égetni vele. A férjed még nem fogott meg fekete felületet nyáron? Én nem is értem miért csinálnak fekete anyagból fürdős játékot. Egyszer mi is elhibáztuk, a lányomnak vettünk egy nagy felfújhatós fekete bálnát. Évekig könyörgött érte, de végül nem tudta használni. Bevitte a Balatonba, mire felfeküdt volna rá, annyira forró lett, hogy forgatni kellett:(

Talán ez meg fogja győzni a férjedet!

A második szerintem szuper, én arra szavazok!

2011. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, az első cukibb, de tuti azzal fog szórakozni, hogy igyekszik felmenni majd a csúszdán, szóval lesznek esések a vízbe. :o) A második a praktikusabb.
2011. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vagány az első, de nekem így ránézésre inkább csak egy csónaknak tűnik :)))

Jaj, mi minden évben bajban vagyunk a medencékkel, már 3-at vettünk, mert mindig tönkremennek. A vizet nem lehet benne hagyni, mert bealgásodik, telemegy bogárral, meg persze homokkal. Tehát minden nap újra kell tölteni. Viszont a sok mozgatástól, ahogy kiöntjük belőle a vizet, valahol mindig elenged a ragasztó, úgyhogy már 3 éve az egész nyarunk a medence-mizériával telik :)

Mások hogy csinálják? :)

2011. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!