Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő után döntöttetek...

Mennyi idő után döntöttetek úgy, hogy pelenka nélkül viszitek ki a gyereket a játszótérre, sétálni, stb?

Figyelt kérdés
2 hete szobatiszta a kicsim, de reggel néha becsúszik egy kis pisi a pelusba még. 26 hónapos. Szerintetek megpróbáljam pelus nélkül vinni játszótérre? Nappal mindig jelez, ha pisilni, kakilnia kell.
2011. ápr. 8. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2-3 hét után vittem bugyiban.Fához nem akar pisilni,úgyhogy 2-2.5 órát bír ki napközben pisilés nélkül.
2011. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én egyből úgy vittem,mert soksktól hallottam, ha néha pelenkát kap, néha nem, megzavarja.

szerencsére 2hét alatt csak 1x volt baleset, 1x szólt és a fűbe pisilt, a kisfiam is 2-3órát elvan pisi nélkül.

monjuk mi vártunk 2.5éves koráig.most érett meg rá.

te gyereked most mikor pelenkát adsz rá, nem szól,hogy pisilni kell?vagy csak belepisil szó nélkül? mert ha bugyiban jelez, akkor pelusban is szokhatná.

2011. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Októberben lett szobatiszta,soha nem volt baleset,de kb 1 hónapja viszem el pelus nélkül,bár közrejátszott a tél.
2011. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!