Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kisgyerek férges akkor...

Ha egy kisgyerek férges akkor miért engedi az orvos hogy menjen óvodába?

Figyelt kérdés

Kisfiam óvodatársának cérnagilisztája van és az orvos simán engedi hogy közösségbe menjen.

Mekkora az esélye hogy elkapja az én fiam vagy bármely más gyerek??

Szerintetek normális hogy elengedik oviba az ilyen gyereket?


2011. ápr. 12. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna, hiszen ez egy igen fertőző betegség.
2011. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szinte egész gyerekkoromban férges voltam, alig tudták kiírtani belőlem, de sose maradtam ezért ki az iskolából. De lehet, hogy régen erre nem adtak. Ma nem tudom mi a helyzet.
2011. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom, hogy ha már kezelik, akkor mehet.

A kislányomnak is volt 1 évesen, a legtöbb gyereknek van, csak nem ellenőrzik. Azóta félévente adok neki gilisztahajtót, de attól még járunk gyerek közé, csak azért vigyázni kell, hogy a gyerekek gyakran mossanak kezet, ne egyenek egymás szájábol, és persze a biliket fertőtlenitsék, saját törölköző stb.

2011. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, hiszen az óvódának is van orvosa, védőnője, úgyhogy ők tiltanák ki, ha ez probléma lenne.

Nem tudom mennyire fertőző és mi a szabály, de az biztos, hogy az ovi maga nem engedné, hogy járhasson. Hiába ad igazolást az orvos. Azért nem úgy van, igazolást ad az orvos és ovi meg vállat von, akkor hadd fertőzzön össze mindenkit.

2011. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!