Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lekéstem az óvodai nyíltnapoka...

Lekéstem az óvodai nyíltnapokat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kinéztem 5 környékbeli ovit, de ebből 2-nek lekéstem a nyíltnapját, nagyon bosszús vagyok. Vajon hogy fogadják, ha felhívom őket, hogy azért mégis meséljenek valamit az oviról, vagy megnézhetném-e valamikor?
2011. ápr. 15. 03:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtam hívd fel őket, hogy megnézheted e az ovijukat, szerintem örülnek minden gyereknek.Nálunk is sokan le késték, de később be mehettek megnézni.Kellenek a gyerekek.:)
2011. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, és menjetek be. Nem fognak kizavarni titeket, hidd el :) Nem csak nyílt napon lehet bemenni.
2011. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az óvoda vezetőjét és mondd el a problémát. Tuti azt fogja mondani, hogy menjetek be bátran, keressétek meg őt és körbevezet titeket, vagy egy óvónő fog neked segíteni.
2011. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem inkább hívd fel őket minden gyereknek örülnek és majd ő bemutatja neked az ovit is.
2011. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!