Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gennyes mandulagyulladásnál...

Gennyes mandulagyulladásnál meddig maradt otthon a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Mi 1 hétig maradunk.Még nem fogyott el az antibiotikum sem de a doki szerint már mehet bölcsibe.Szerintetek?Nálatok milyen sűrűn fordul elő mandulla betegség?Nálunk félév alatt ez a harmadik.Ez már indokolt lesz mandula kivételre?
2011. ápr. 18. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az eszem megáll!! Annyira gyűlölöm a háziorvosokat! Nálunk is ez megy! Ezért betegek a gyerekek mindig! Jó üzlet ez nekik! Meg sem gyógyulnak teljesen és már küldik vissza a gyereket a közösségbe! Én minimum egy hétig itthon fogom, ha valami ilyen nyavalyája van! Nálunk is volt idén már kétszer orrmandula probléma. Én húzom amíg csak lehet, nekünk is mondták már. Múlt héten is visszavittem a dokihoz, mert köhögött a fiam, azt a csúnya zöld cuccot. Azt mondta nem csorog a váladék, egészséges! Hát én nem vittem. Annyira borzasztó ez az egész. Februárban pl. arcüreggyulladással küldte az oviba, akkor mondtam nem viszem, mert akkor is fújta az orrát, nem kapott levegőt sem. Ha nem viszem el gégészetre, ki tudja mi lett volna vele.

Ne haragudj, hogy kikeltem magamból! Mielőbbi gyógyulást a picikédnek!

2011. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!