Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hipp ORS 200 sárgarépa-rizsita...

Hipp ORS 200 sárgarépa-rizsitalból közepes hasmenésnél mi egy kb.18 kg-os kisgyerek napi adagja?

Figyelt kérdés
Hányszor és mennyit adjak neki belőle? Hány napon át kell adni? Gondolom, amíg a tünetek fennállnak?
2011. ápr. 19. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem rá pontosan,de rá van írva.Ha többet adsz sem ártasz vele!
2011. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdezek, de hol lehet ilyet venni? Már több dm-ben és gyógyszertárban kérdeztem és sehol sem hallottak róla.
2011. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Cora,Auchan.
2011. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Patikában.

Mégis mennyit kell adni belőle, mert a patikus szerintem nekem rosszul mondta az adagot, bambult.

2011. ápr. 21. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

napi 1-2 üveg

de rettenet íze van, nem fogod tudni belediktálni...:(

esetleg fincsi gyümölcslével keverve...

2011. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hasonló a tapasztalatom.

Csak hogy nevessetek egy jót, én is így számoltam, mert ugye válasz nem jött időben. A patikus szerint pedig 4 óránként 5 ml kell belőle.

Szerencsére már jól vagyunk. Az íze rettenet, ne vegyetek ilyet, ha van jobb is.

2011. ápr. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!