Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kapott, vagy fog kapni 3...

Mit kapott, vagy fog kapni 3 évesed szülinapra?

Figyelt kérdés
Nekem kislányom van, 3 hét múlva 3 éves, de én még nem tudom, mit vegyek neki.
2011. ápr. 20. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi is májusban ünnepelünk:)

Nagyszülőkkel közösen vettünk egy kis biciklit.

Én még egy aranyos hátizsákra gondoltam, mert ha ovis lesz és mennek kirándulni (bár gondolom ez nem azonnal lesz), jól jön majd.

És még egy pár százas tétel: fából játék sodrófa, és nyújtódeszka a gyurmázáshoz.

2011. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D gondolkodtam, hogy írjam-e, biciklit kapott a lányom névnapjára. most volt márciusban... Szóval ez kilőve.

Nektek sok sikert majd a biciklizéshez!

2011. ápr. 20. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Pénteken lesz 3 éves a kisfiam.

Tőlünk tortát és Lego asztalt kap. [link] Ilyet, de egy ismerős asztalos készíti sokkal olcsóbban.

Kap könyvet, gyurmát mamától, lego készletet a másik nagyszülőtől, Thomas mozdonyokat déditől.

2011. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó!Mennyiért csinálja az ismerősöd az asztalt?Benne van az alap lap is?
2011. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is 3 éves, ugyan nyáron.De mindene van a felsoroltak is és fogalmam nincs mit kapjon.Ami bizti.Nagy tortát.Elmegyünk az élmény parkba( azt hiszem ez a neve..)
2011. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi babazsúrt rendeztünk neki,4 barátját meghívtuk,és hívtunk egy bohócot.Ja.és természetesen tortát kapott még.Nagyon örült,hogy saját bulija van!
2011. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval ne nevess ki,de az én lányom!egy komlett kukásautó készletet nézett ki magának.Szó szerint kukákkal sofőrrel.

Gondoltam megveszem neki aztán legfeljebb elteszem a fiamnak.Ez még decemberben volt.Azóta is a kedvence a lánykámnak és a legó a szemét amit a tartájba gyűjt így én is jól jártam,mert nem lépek rá mindenhol;)

2011. ápr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan fiam van, de legot kapott, meg LÜK-öt( ez szerintem lánynak is tökéletes), meg távirányítós autót.


[link]

2011. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a bambinoLÜK-öt hogyan kell játszani?
2011. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
májusban lesz 3 éves a lányom és egy smoby csúszdát kap majd, meg természetesen nem hiányozhatnak az autók!
2011. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!