Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Raszolnatok a jatszoteren egy...

Raszolnatok a jatszoteren egy anyukara ha allandoan karomkodik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csakis önmagát minősíti vele.
2011. ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elég alkalmazkodó embernek tartom magam,ezért nem biztos,hogy rászólnék,viszont elmennénk a lányommal a közeléből,az biztos.Ha én nem használok trágár szavakat,akkor ne mástól tanulja meg őket.Amúgy is most van az ismétlős korszakban,rohamosan fejlődik a szókincse,de ne ilyeneket tanuljon.

23 hónapos kislány anyukája

2011. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves kisfiam egy papagáj, és ha azt hallanám, hogy elkezdi utánozni a káromkodó nőcit, akkor biztos megkérdezném tőle, hogy nem akarna véletlenül disztingválni a gyerekek között? Ha egyik gyerektől sem hallanám, hogy utánozza, akkor én sem szólnék, mert tényleg saját magát minősíti vele.
2011. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Megjegyezném neki, hogy itt kisgyerekek vannak, akiknek még nem kellene azért ilyen beszédet hallani.
2011. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
simán!!normálisan is lehet rá szolni valakire.Biztos megjegyezném,hogy finomabban azokkal a szavakkal,mert itt kiskorúak vannak.
2011. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ.....

Sajnos nem lehet megmondani ki hogyan beszéljen.Èn nem káromkodom,így a gyerek sem beszél csúnyán és nem is szeretném ha megtanulna...Ha sokszor mondaná valószínüleg szólnék neki,hogy más gyermek melett ne használjon trágár szavakat.Ha nem hagyná abba elmennénk onnan.

2011. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék rá. Egyszer rászóltam egy minősíthetetlen nőre és úgy nekem rontott, ordibált, hogy foglalkozzam a saját dolgommal, mi közöm nekem hozzá, ha nem tetszik húzzak el melegebb éghajlatra. Szóval én ezen tapasztalat után oda nem szólnék az tuti.
2011. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se szólnék rá. Nem tartom helyesnek a dolgot. Neki joga van káromkodni, nekem meg arra, hogy arrébb költözzek.
2011. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem oktatok ki másokat. Ha nem tetszik, arrébb megyek.
2011. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én igen. lehet, hogy neki joga van káromkodni, de szerintem ez a jog megszűnik egy játszótéren, kisgyerekek között. Ami a gyerekekért van, tehát ne én menjek már arrébb a lányommal, mert ő nem tudja fékezni magát. Egy nekem ugyan úgy hozzátartozik a játszótéri rend és illemszabályhoz, mint hogy pl. a kutyát nem engedjük a homokozóba és nem dobáljuk el a csikket, szotyit.
2011. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!