Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kell csinálni, hogy a...

Mit kell csinálni, hogy a csúszdán való csúszás után a gyerek ne töltődjön fel elektromosan?

Figyelt kérdés
Most vásároltunk egy műanyag csúszdát, a gyerek teljesen odavan érte, de a második csúszás után már megcsíp bennünket. Igyekeztem a lehető legkevesebb műszálat tartalmazó ruhát ráadni... nem lehet valamit csinálni a csúszdával, hogy ne rázzon meg a gyerek bennünket?
2011. ápr. 24. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ruhából úgy lehet eltüntetni a sztatikus elektromosságot, hogy az utolsó öblítő vízhez textilöblítőt adsz.
2011. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni! :-)
2011. ápr. 24. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem semmit.

Nalunk az oviban is van 3 csuszda, es ha csak allok mellette, hogy ugyeljem a piciket, es leteszem a papucsom (muanyag) orrat, meg az is csattan egyet a gumi talajon. Penteken megpusziltam az egyik kislanyt a feje tetejen es "megrazta" a szamat. A kedvencem, egy masik kislany, viccbol megnyomtam az orrat a mutatoujjammal, meg latni is lehetett a szikrat az ujjam hegye es az orra kozt.

2011. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, köszi, azért, hogy leírtad!:-(

Nagyon remélem, hogy valami megoldást mégiscsak találunk!

2011. ápr. 25. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!